Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Operasi)
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919240
Faks: 0388919061
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Mohammad Naim Bin Yaakub
Timbalan Ketua Pengarah • TKP
naim@mohe.gov.my0388919027
2.Encik Mohd Khairul Mu'adzim Bin Hashim
Pegawai Khas • PEGAWAI KHAS
muadzim@mohe.gov.my0388919354
3.Puan Norsyahidah Binti Mohdsani
Setiausaha Pejabat • SU
norsyahidah@mohe.gov.my0388919005
Unit Pentadbiran
4.Encik Safian Bin Said
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT
safian@mohe.gov.my0388919377
5.Encik Fadzilly Bin Jafrin @ Jain
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
fadzilly@mohe.gov.my0388919379
6.Puan Norazlin Bt Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
norazlin@mohe.gov.my0388919363
7.Encik Mohd Nurhaizam Syah Bin Mahat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
haizam@mohe.gov.my0388919309
8.Puan Normawati Bt Jobar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
normawati@mohe.gov.my0388919330
9.Encik Rashid Bin Sharani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
rashid@mohe.gov.my0388919327
10.Encik Muhamad Ferddaus Bin Taharuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
daus@mohe.gov.my0388919164
11.Puan Wahida Bt Mustafa
Pembantu Operasi • PO
wahidamustafa@mohe.gov.my0388919378
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.