Bahagian Pembangunan Pelajar
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919240
Faks: 0388919337
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Wan Zulkifly Bin Wan Zakaria
Pengarah • PENGARAH
wanzulkifly@mohe.gov.my0388919237
2.Encik Mohd Nor Mazlan Bin Ismail
Ketua Penolong Pengarah • KPP
normazlan@mohe.gov.my0388919132
3.Cik Nurul Sofhia Bt Ibrahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • SETIAUSAHA PEJABAT
nsofhia@mohe.gov.my0388919165
Unit Keusahawanan, Alumni Pengurusan Dasar
4.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0388919338
5.Encik Zharif Naqiuddin Bin Abdul Munit
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zharif@mohe.gov.my0388919167
6.Encik Mohamad Ali Bin Hamzah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
alihamzah@mohe.gov.my0388919331
Unit Sukan, Kokurikulum & Pembangunan Sahsiah
7.Encik Mohd Khairulhazlan Bin Mohamed Zam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairulhazlan@mohe.gov.my0388919344
8.Encik Ahmad Khairul Radhi Bin Kamaruzaman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadkhai@mohe.gov.my0388919313
9.Encik Mohd Farizul Irni Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farizul@mohe.gov.my0388919343
Unit Hal Ehwal Pelajar & Psikologi
10.Encik Azad Muslim Bin Muhammad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azad@mohe.gov.my0388919341
11.Encik Nik Mohd Haikal Bin Mohamed Hassan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
haikal@mohe.gov.my0388919339
12.Puan Nastasa Bt Abdul Samat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nastasa@mohe.gov.my0388919160
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.