Bahagian Pembangunan Pelajar
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919240
Faks: 0388919337
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Wan Mohamad Nasir Bin Wan Abdul Rahman
Pengarah • PENGARAH
wanmohamadnasir@mohe.gov.my0388882528
2.Tuan Haji Wan Zulkifly Bin Wan Zakaria
Timbalan Pengarah • TIMBALAN PENGARAH
wanzulkifly@mohe.gov.my0388919237
3.Encik Amalulkhair Bin Sarbini
Timbalan Pengarah • TIMBALAN PENGARAH
amal@mohe.gov.my0388882868
4.Encik Mohd Nor Mazlan Bin Ismail
Timbalan Pengarah • TIMBALAN PENGARAH
normazlan@mohe.gov.my0388919132
5.Encik Mohd Khairulhazlan Bin Mohamed Zam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairulhazlan@mohe.gov.my0388919344
6.Encik Ahmad Khairul Radhi Bin Kamaruzaman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadkhai@mohe.gov.my0388919313
7.Encik Mohd Farizul Irni Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farizul@mohe.gov.my0388919343
8.Encik Mohamad Afizan Bin Ali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
afizan@mohe.gov.my0388882520
9.Puan Nur Khairanie Binti Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairanie@mohe.gov.my0388883715
10.Puan Nastasa Bt Abdul Samat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nastasa@mohe.gov.my0388919160
11.Encik Mohamad Khairul Bin Mohamad @alwi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdkhairul@mohe.gov.my0388919258
12.Encik Mohd Sharifulanuar Bin Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sharifulanuar@mohe.gov.my0388919256
13.Encik Mohd Syahizan Bin Shahabani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
msyahizan@mohe.gov.my0388919340
14.Puan Nur Hidayah Binti Khalid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hidayahkhalid@mohe.gov.my0388882871
15.Encik Nor Suria Hazni Binti Che Husain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suriahazni@mohe.gov.my0388883009
16.Puan Nor Fazilah Binti Soid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norfazilah@mohe.gov.my0388882931
17.Puan Najeeha Nasha Binti Mohd Salim
Setiausaha Pejabat • SU
najeehanasha@mohe.gov.my0388882528
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.