Bahagian Ambilan & Pembangunan Pelajar
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388883837
Faks: 0388882111
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Wan Mohamad Nasir Bin Wan Abdul Rahman
Pengarah • PENGARAH
wanmohamadnasir@mohe.gov.my0388883102
2.Puan Noor Najeeha Nasha Binti Mohd Salim
Setiausaha Pejabat • SU
najeehanasha@mohe.gov.my0388883102
Unit Pembangunan Pelajar
3.Tuan Haji Wan Zulkifly Bin Wan Zakaria
Timbalan Pengarah • TP
wanzulkifly@mohe.gov.my0388882121
4.Encik Mohd Khairulhazlan Bin Mohamed Zam
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairulhazlan@mohe.gov.my0388882535
5.Encik Ahmad Khairul Radhi Bin Kamaruzaman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ahmadkhai@mohe.gov.my0
6.Encik Mohd Farizul Irni Bin Ismail
Penolong Pengarah Kanan • PPK
farizul@mohe.gov.my0
7.Puan Nur Khairanie Binti Ramli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
khairanie@mohe.gov.my0388882810
8.Puan Nastasa Bt Abdul Samat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nastasa@mohe.gov.my0388883011
9.Puan Nur Zahirah Binti Mohd Ghazali
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurzahirah@mohe.gov.my0388883385
Unit Ambilan Pelajar
10.Encik Amalulkhair Bin Sarbini
Timbalan Pengarah • TP
amal@mohe.gov.my0388883016
11.Puan Maliah Binti Rohaizat
Penolong Pengarah Kanan • PPK
maliah@mohe.gov.my0388882830
12.Encik Mohamad Khairul Bin Mohamad @alwi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mdkhairul@mohe.gov.my0388883010
13.Encik Mohd Sharifulanuar Bin Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sharifulanuar@mohe.gov.my0388883919
14.Puan Nur Hidayah Binti Khalid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hidayahkhalid@mohe.gov.my0388883302
15.Puan Nor Suria Hazni Binti Che Husain
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suriahazni@mohe.gov.my0388883236
16.Puan Nor Fazilah Binti Soid
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norfazilah@mohe.gov.my0388882680
Unit Keusahawanan & Alumni
17.Encik Mohd Nor Mazlan Bin Ismail
Timbalan Pengarah • TP
normazlan@mohe.gov.my0388883368
18.Encik Zharif Naqiuddin Bin Abdul Munit
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zharif@mohe.gov.my0
19.Cik Syerie Noer Hidayaty Binti Muhamad Basir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
syerie@mohe.gov.my0388882829
20.Encik Mohamad Ali Bin Hamzah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
alihamzah@mohe.gov.my0388882526
21.Encik Mohd Syahizan Bin Shahabani
Penolong Pengarah Kanan • PPK
msyahizan@mohe.gov.my0388885277
Pentadbiran
22.Puan Norizan Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
norizanj@mohe.gov.my0388883837
23.Cik Norsaliza Binti Zainal Abbidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
-@mohe.gov.my0
24.Encik Fairuz Bin Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.