Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Puan Syazrah Binti Hamidon
Pengarah • PENGARAH
syazrah@mohe.gov.my0388919111
2.Puan Siti Zulaiha Binti Mohd
Pembantu Setiausaha Pejabat • PA
sitizulaiha@mohe.gov.my0388919010
Unit Kewangan
3.Cik Kauselya A/p Muniandy
Penolong Pengarah • PP
kauselya@mohe.gov.my0388919270
4.Puan Wan Hartiny Bt Wan Abdul
Penolong Akauntan Kanan • PA(KANAN)
whartiny@mohe.gov.my0388919081
5.Encik Zulkalnaini Bin Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
zulkalnaini@mohe.gov.my0388919044
6.Puan W. Adibah Binti Wan Abdullah
Penolong Akauntan • PNA
w.adibah@mohe.gov.my0388919109
7.Puan Azlina Binti Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
azlinam@mohe.gov.my0388919332
8.Cik Nurul Izati Binti Salahuddin
Penolong Akauntan • PNA
izati@mohe.gov.my0388919119
9.Encik Khairul Anuar Bin Mohamed Khairi
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
anuar@mohe.gov.my0388919082
10.Puan Rabi'atul Adawiah Binti Sapari
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
adawiah@mohe.gov.my0388919115
11.Puan Intan Idayu Bt Kamaruddin
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
intanidayu@mohe.gov.my0388919086
12.Cik Nurazyan Bt Mohd Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurazyan@mohe.gov.my0388919121
Unit Perolehan Dan Pengurusan Aset
13.Encik Saiful Azzam Bin Abdul Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azzam@mohe.gov.my0388919105
14.Puan Surayu Binti Poniran
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
surayu@mohe.gov.my0388919120
15.Encik Adnan Bin Yazid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
adnan@mohe.gov.my0388919271
16.Puan Noor Azmah Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PEMBANTU TADBIR
noorazmah@mohe.gov.my0388919336
17.Encik Muhamad Syahril Naim B. Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
syahril@mohe.gov.my0388919086
Unit Teknologi Maklumat
18.Puan Naulli Binti Abdul Razak
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
naulli@mohe.gov.my0388919100
19.Encik Mohamed Hidhir Bin Abdul Wahab
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hidhir@mohe.gov.my0388919091
20.Puan Khairunnisa Binti Zani
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
knisa@mohe.gov.my0388919097
21.Encik Mohd Hafizan Bin Md Arifin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hafizan.arifin@mohe.gov.my0388919302
22.Puan Noor Farhana Bt Mohammad Asri
Juruteknik Komputer (SPS) • SPS
noorfarhana@mohe.gov.my0388919298
Unit Perkhidmatan
23.Puan Rosanita Binti Hussain
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
rosanita@mohe.gov.my0388919104
24.Puan Maznah Bt Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PTK (PERKHIDMATAN)
maznah.rahman@mohe.gov.my0388919098
25.Puan Salwanatusshima Bt Anwar Nadzri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PENTADBIRAN)
salwanatusshima@mohe.gov.my0388919311
26.Puan Sarahizan Bt Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
sarahizan@mohe.gov.my0388919384
27.Puan Habsah Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
habsah@mohe.gov.my0388919116
28.Puan Junizah Bt Amirudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
junizah@mohe.gov.my0388919106
29.Puan Nor Syakhila Bt Md Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
syakhila@mohe.gov.my0388919084
30.Puan Noor Emylia Binti Ismail
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
emylia@mohe.gov.my0388919083
Unit Pentadbiran
31.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah • PP
.@mohe.gov.my0388919108
32.Puan Alice A/p Albert
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
alice@mohe.gov.my0388919085
33.Encik Yaakup Bin Ishak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
yaakup@mohe.gov.my0388919113
34.Puan Norazliana Bt Aznan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
norazliana@mohe.gov.my0388919107
35.Cik Siti Nor Aziea Bt Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
aziea@mohe.gov.my0388919099
36.Encik Zulhilmi Bin Kamarudin
Pembantu Operasi • PO
zulhilmik@mohe.gov.my0388919000
37.Cik Nor Niza Bt Jaini
Pembantu Operasi • PO
niza@mohe.gov.my0388919012
38.Encik Muhammad Ashirab Bin Hj Hairudin
Pembantu Operasi • PO
ashirab@mohe.gov.my0388919117
39.Puan Nurshahrena Bt Zainal Abidin
Pembantu Operasi • PO
nurshahrena@mohe.gov.my0388919101
40.Encik Abdul Rahim Bin Mohd Said
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rahimsaid@mohe.gov.my0389919385
41.Encik Mohd. Rizal Bin A. Wahab
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rizalwahab@mohe.gov.my0388919385
42.Encik Mohd Hairul Nizwan Bin Abid
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
nizwan@mohe.gov.my0388919385
43.Encik Mohd Fairus Wafa Bin Mat Johar
Pemandu • PEMANDU
fairusmat@mohe.gov.my0388919385
44.Encik Azaharuddin Bin Hashim
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
azaharuddin@mohe.gov.my0388919385
45.Encik Mohd Dzulkafli Bin Jusoh
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
dzulkafli@mohe.gov.my0388919385
46.Encik Roslan Bin Muhammad Supian
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
roslans@mohe.gov.my0388919385
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.