Bahagian Khidmat Pengurusan
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.Kosong
Pengarah • PENGARAH
-@mohe.gov.my0388919111
2.Puan Siti Zulaiha Binti Mohd
Pembantu Setiausaha Pejabat • PA
sitizulaiha@mohe.gov.my0388919010
SEKSYEN KEWANGAN DAN PEROLEHAN
3.Puan Syazrah Binti Hamidon
Timbalan Pengarah • TP
syazrah@mohe.gov.my0388919111
Unit Perolehan
4.Encik Saiful Azzam Bin Abdul Rahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azzam@mohe.gov.my0388919105
5.Puan Surayu Binti Poniran
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
surayu@mohe.gov.my0388919120
6.Encik Yaakup Bin Ishak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
yaakup@mohe.gov.my0388919141
7.Encik Muhamad Syahril Naim B. Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
syahril@mohe.gov.my0388919086
8.Puan Nik Farah Amira Binti Roslan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
nikfarah@mohe.gov.my0388919271
9.Encik Azruddin Bin Ab. Llah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azruddin@mohe.gov.my0388919119
10.Puan Intan Idayu Bt Kamaruddin
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
intanidayu@mohe.gov.my0388919086
Unit Aset Dan Stor
11.Encik Tuan Mohd Hilme Khairi Bin Tan Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tuanhilme@mohe.gov.my0388919145
12.Encik Muhammad Izwan Bin Ishak
Penolong Pengarah • PP
m.izwan@mohe.gov.my0388919200
13.Puan Noor Asyarina Binti Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
asyarina@mohe.gov.my0388919144
14.Puan Noor Azmah Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P/O)
noorazmah@mohe.gov.my0388919139
15.Encik Sulaiman Bin Sari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
sulaimansari@mohe.gov.my0388919142
16.Cik Siti Nor Aziea Bt Ishak
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
aziea@mohe.gov.my0388919121
Unit Kewangan & Akaun
17.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
18.Puan Tengku Azizah Binti Tengku Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK
azizah@mohe.gov.my0388919137
19.Kosong
Akauntan • AKAUNTAN
-@mohe.gov.my0
20.Puan Wan Hartiny Bt Wan Abdul
Penolong Akauntan Kanan • PA(KANAN)
whartiny@mohe.gov.my0388919122
21.Encik Zulkalnaini Bin Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
zulkalnaini@mohe.gov.my0388919044
22.Encik Samsor Bin Alias
Penolong Akauntan • PA
samsor@mohe.gov.my0388883778
23.Cik Nurul Izati Binti Salahuddin
Penolong Akauntan • PNA
izati@mohe.gov.my0388919044
24.Encik Che Mazlan Bin Mohd
Pembantu Akauntan Kanan • PAK
chemazlan@mohe.gov.my0388883995
25.Puan Fadilah Binti Mohamed Taib
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW)
fadilah@mohe.gov.my0388919142
26.Encik Khairul Anuar Bin Mohamed Khairi
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
anuar@mohe.gov.my0388919140
27.Puan Aslira Binti Mohamed Salih
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW)
aslira@mohe.gov.my0388919139
28.Kosong
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW)
-@mohe.gov.my0
29.Encik Muhammad Yusran Bin Abdul Aziz
Pembantu Operasi • PO
yusran@mohe.gov.my0
Unit Belanjawan
30.Cik Kauselya A/p Muniandy
Penolong Pengarah • PP
kauselya@mohe.gov.my0388919270
31.Puan Noorliza Binti Abu Bakar
Penolong Akauntan Kanan • PAK
noorliza@mohe.gov.my0388919081
32.Puan Azlina Binti Mohamad
Penolong Akauntan • PNA
azlinam@mohe.gov.my0388919082
33.Puan Rabi'atul Adawiah Binti Sapari
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
adawiah@mohe.gov.my0388919115
34.Cik Nurazyan Bt Mohd Azmi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurazyan@mohe.gov.my0388919109
SEKSYEN PERKHIDMATAN DAN PENTADBIRAN
35.Puan Nur Ilyana Binti Mohd Nor
Timbalan Pengarah • TP
ilyana@mohe.gov.my0388919230
Unit Pentadbiran Am
36.Cik Hazwani Bt Hamdzah
Penolong Pengarah • PP
wani@mohe.gov.my0388919346
37.Puan Zuraini Bt Zakaria
Penolong Pegawai Tadbir Tinggi • PPTKT
zuraini@mohe.gov.my0388919129
38.Puan Alice A/p Albert
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
alice@mohe.gov.my0388919101
39.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0388919099
40.Puan Norazliana Bt Aznan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
norazliana@mohe.gov.my0388919107
41.Puan Helmiza Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
helmiza@mohe.gov.my0388919089
42.Encik Zulhilmi Bin Kamarudin
Pembantu Operasi • PO
zulhilmik@mohe.gov.my0388919000
43.Puan Siti Ummul Khir Binti Mohd Yatim
Pembantu Operasi • PO
ummul@mohe.gov.my0388919302
44.Encik Mohd Saffuan Bin Mohd Saad
Pembantu Operasi • PO
saffuan@mohe.gov.my0388919138
45.Puan Nurshahrena Bt Zainal Abidin
Pembantu Operasi • PO
nurshahrena@mohe.gov.my0388919117
46.Encik Muhammad Ashirab Bin Hj Hairudin
Pembantu Operasi • PO
ashirab@mohe.gov.my0388919117
47.Encik Mohd Fairus Wafa Bin Mat Johar
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
fairusmat@mohe.gov.my0388919385
48.Encik Roslan Bin Muhammad Supian
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
roslans@mohe.gov.my0388919385
49.Encik Mohd Hairul Nizwan Bin Abid
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
nizwan@mohe.gov.my0388919385
50.Encik Abdul Rahim Bin Mohd Said
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rahimsaid@mohe.gov.my0389919385
51.Encik Mohd. Rizal Bin A. Wahab
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
rizalwahab@mohe.gov.my0388919385
52.Encik Mohd Tarmizi Bin Mohd Daud
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
mtarmizi@mohe.gov.my0
53.Encik Shahidan Bin Sharif
Pemandu Kenderaan • PK
shahidan.sharif@mohe.gov.my0
54.Encik Mohd Redzuan Bin Husin
Pemandu Kenderaan • PK
redzuanh@mohe.gov.my0
55.Encik Azaharuddin Bin Hashim
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
azaharuddin@mohe.gov.my0388919385
Unit Perkhidmatan Dan Perjawatan
56.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
57.Encik Mohd Hanif Bin Mat Noor
Penolong Pengarah • PP
mohdhanif@mohe.gov.my0388919347
58.Puan Rosanita Binti Hussain
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
rosanita@mohe.gov.my0388919104
59.Puan Rohina Binti Hamid
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK
rohina@mohe.gov.my0388919085
60.Puan Maznah Bt Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PTK (PERKHIDMATAN)
maznah.rahman@mohe.gov.my0388919098
61.Puan Habsah Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
habsah@mohe.gov.my0388919116
62.Puan Sarahizan Bt Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
sarahizan@mohe.gov.my0388919245
63.Puan Junizah Bt Amirudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PERKHIDMATAN)
junizah@mohe.gov.my0388919106
64.Puan Nor Syakhila Bt Md Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
syakhila@mohe.gov.my0388919084
65.Puan Salwanatusshima Bt Anwar Nadzri
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (PENTADBIRAN)
salwanatusshima@mohe.gov.my0388919311
66.Puan Juliana Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
juliana.k@mohe.gov.my0388919384
67.Puan Wan Haslinda Bt Wan Sa'apie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
wanlinda@mohe.gov.my0
68.Puan Nor Ziana Bt Hamzah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norziana@mohe.gov.my0388919113
69.Puan Noor Emylia Binti Ismail
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
emylia@mohe.gov.my0388919083
70.Puan Nurul Hazelina Idayu Binti Mohd Hazman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hazelina@mohe.gov.my0
71.Cik Noor Raihanah Bt. Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
nraihanah@mohe.gov.my0
72.Puan Mahfuzah Binti Daud
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
-@mohe.gov.my0388919118
SEKSYEN ICT
73.Puan Naulli Binti Abdul Razak
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
naulli@mohe.gov.my0388919100
74.Encik Mohamed Hidhir Bin Abdul Wahab
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hidhir@mohe.gov.my0388919091
75.Puan Khairunnisa Binti Zani
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
knisa@mohe.gov.my0388919097
76.Encik Mohd Hafizan Bin Md Arifin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
hafizan.arifin@mohe.gov.my0388919302
77.Puan Noor Farhana Bt Mohammad Asri
Juruteknik Komputer (SPS) • SPS
noorfarhana@mohe.gov.my0388919097
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.