Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787 bb.enforcement@moe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Aidawati Binti Misdar
Setiausaha Bahagian • SUB(B)
aidawati@mohe.gov.my6320
2.Cik Norol Huda Binti Ishak
Setiausaha Pejabat • SP(B)
norol@mohe.gov.my6321
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)K
rozhafila@mohe.gov.my6379
4.Cik Rihaida Binti Naim
Akauntan • A(B)K
rihaida@mohe.gov.my6322
5.Puan Shamimi Binti Ab Kadir
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(B)K
shamimi@mohe.gov.my6317
6.Puan Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(B)K
nurarina@mohe.gov.my6318
7.Encik Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(B)K
mridzuan@mohe.gov.my6319
8.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
norulsaidah@mohe.gov.my6316
9.Puan Siti Aishah Binti Udin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)P
aishahudin@mohe.gov.my6345
10.Encik Ismail Bin Khamis
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(B)K
ismail@mohe.gov.my6333
11.Puan Norsheha Binti Mansor
Pembantu Akauntan Kanan • PAK(B)K
norsheha@mohe.gov.my6324
12.Encik Shah Affrini Bin Mispar
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K
shah@mohe.gov.my6325
13.Puan Norafzam Binti Azmy
Pembantu Akauntan (Kewangan) • PA(B)K2
norafzam@mohe.gov.my6326
14.Puan Ruziah Binti Razak
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B)K
ruziah@mohe.gov.my6327
15.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PTKEW(B) K2
nurul@mohe.gov.my6328
16.Puan Maryanti Binti Selamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K
maryanti@mohe.gov.my6331
17.Puan Nik Hazani Binti Nik Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K1
hazani@mohe.gov.my6329
18.Puan Murniyati Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K2
murniyati@mohe.gov.my6330
19.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
adlizan@mohe.gov.my
20.Encik Mohd Yuhare Bin Mohd Yusof
Pembantu Operasi • PO(B)K
yuhare@mohe.gov.my6695
21.Encik Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(B)K
zulkamadi@mohe.gov.my
22.Cik Farahnurain Binti Roseman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
farahnurain@mohe.gov.my4824
23.Puan Nur Haszelly Binti Hasni
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurhaszelly@mohe.gov.my6332
24.Cik Muneerah Binti Sulaiman
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
muneerah@mohe.gov.my6332
25.Cik Nur Amira Binti Norza
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
amira@mohe.gov.my6323
SLAB/SLAI
26.Encik Rosnadi Bin Majid
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (B)S
rosnadi@mohe.gov.my6935
27.Encik Mohd Iqbal Bin Makmor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) S1
iqbal@mohe.gov.my6343
28.
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) S2
29.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha • PSU(B)S3
faizul.sjafri@mohe.gov.my6344
30.Puan Noor Lily Binti Mohamed Zaidel
Penolong Setiausaha • PSU(B)S4
noorlily@mohe.gov.my 6363
31.Cik Nurdiyana Binti Hussain
Penolong Setiausaha • PSU(B)S5
nurdiyana@mohe.gov.my6334
32.Cik Rosilawati Binti Ahmad Radzi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B) S1
rosilawatiradzi@mohe.gov.my6443
33.Puan Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S1
suriana@mohe.gov.my6346
34.Puan Fauziah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S4
fauziah@mohe.gov.my6347
35.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S3
aimuni@mohe.gov.my6348
36.Puan Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S6
hajarnorni@mohe.gov.my6349
37.Puan Yusnita Binti Kamaruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S8
yusnita@mohe.gov.my6450
38.Encik Mohd Khairul Izwan B. Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B) S7
mkizwan@mohe.gov.my6350
39.Puan Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S2
haninah@mohe.gov.my6377
40.Encik Muhammad Bin Mohd Yusof
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S9
muhammad@mohe.gov.my6367
41.Puan Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S5
norlelabasir@mohe.gov.my6353
BIASISWA
42.Puan Nureezan Bt Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)B
nureezan@mohe.gov.my6315
43.Puan Siti Fatimah Nur Binti Hussain
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B
siti.fatimah@mohe.gov.my6341
44.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) B
6692
45.Puan Hanizah Binti Hamdan
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1
hanizah@mohe.gov.my6387
46.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B2
jihan@mohe.gov.my6336
47.Encik Mohd Haffiz Bin Abdullah
Penolong Setiausaha • PSU(B)B3
mohdhaffiz@mohe.gov.my6337
48.Puan Farawahida Binti Juneri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B1
farawahida@mohe.gov.my6365
49.Puan Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B2
haslindawati@mohe.gov.my6403
50.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B3
nazlinda@mohe.gov.my6339
51.Puan Nur Amirah Binti Md Johar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B1
amirah@mohe.gov.my6338
52.Puan Noor Aznariah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B2
aznariah@mohe.gov.my6340
53.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B3
nurshibratun@mohe.gov.my6368
54.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B4
norazira@mohe.gov.my6361
55.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B5
56.Kosong
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
@mohe.gov.my6368
MYBRAIN15
57.Encik Ezzad Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)M
ezzad@mohe.gov.my6376
58.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha • PSU (B) M2
farah.diana@mohe.gov.my6582
59.Encik Mohd Syukri Bin Sardangi
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) M1
syukri@mohe.gov.my6375
60.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(B)M3
mariani@mohe.gov.my6374
61.Encik Mohd Shukri Bin Hashim
Penolong Setiausaha • PSU (B)M4
mshukri@mohe.gov.my6373
62.
Penolong Setiausaha • PSU (B)M5
6925
63.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M1
srahayu@mohe.gov.my6406
64.Cik Nor Hafifah Bt Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M2
nurhafifah@mohe.gov.my6442
65.Encik Harib Sharifuddin Bin Hj. Azami
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M1
66.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M2
yuslindahashim@mohe.gov.my6351
67.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M3
anizah@mohe.gov.my6852
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
68.Encik Mohd Yasser Bin Mohd Hadzir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)E
yasser@mohe.gov.my6372
69.Encik Muhamad Hafizuddin Bin Mohd Ridowan
Penolong Setiausaha • PSU(B)E1
hafizuddin.mohd@mohe.gov.my6362
70.Puan Nurhamizah Binti Ibni Hajar
Penolong Setiausaha • PSU(B)E
nurhamizah@mohe.gov.my6378
71.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (B)E2
nshikin@mohe.gov.my6355
72.Cik Rohaya Binti Baharuddin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)E1
rohaya@mohe.gov.my6699
73.Encik Mohammad Khairul Bin Abu Bakar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E2
mkhairul@mohe.gov.my6354
74.Cik Nur Afifah Binti Jusoh
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E3
afifah@mohe.gov.my6366
75.Encik Muhammad Taufik Bin Mohd Yusof
Penolong Pegawai Tadbir • PSH
mtaufik@mohe.gov.my6698
76.Cik Norafidah Binti Muzahid
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)P
norafidah@mohe.gov.my6356
77.Puan Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E3
nurfairuzk@mohe.gov.my6359
78.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E4
nurainul@mohe.gov.my6404
79.Puan Noor Ikhwani Binti Che Zainol
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E2
ikhwani@mohe.gov.my6360
80.Puan Nurjamilawati Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E1
jamilawati@mohe.gov.my6357
81.Cik Nur Izyan Aimi Binti Muhammad Fuad
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
nurizyan@mohe.gov.my6693
82.Cik Nurul Farhan Binti Hadzri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
nfarhanh@mohe.gov.my6357
83.Cik Nor Hafizah Binti Mohd Shokeri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
hafizahmohd@mohe.gov.my6446
84.Cik Rafidah Binti Mohd Shoib
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
rafidahshoib@mohe.gov.my6447
85.Cik Nur Liyana Binti Rahman
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
nurliyana@mohe.gov.my6446
86.Cik Nur Adiha Binti Norza
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
adiha@mohe.gov.my6694
87.Cik Norafidah Binti Muzahid
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
norafidah@mohe.gov.my6356
88.Cik Ummi Syahira Binti Saidi
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
syahiirah.gov.my-hotline-
89.Cik Noor Azlina Binti Solleh
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
azlinasolleh@mohe.gov.my6448
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.