Bahagian Biasiswa
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706839

Hotline
SLAB/SLAI, BIASISWA & MYBRAIN15 : 03-8888 1616
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK : 03-8888 6787

E-mel: enforcement@mohe.gov.my
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mohd Nasir Bin Mohamad Mazlan
Setiausaha Bahagian • SUB(B)
nasirmazlan@mohe.gov.my6320
2.Cik Norol Huda Binti Ishak
Setiausaha Pejabat • SP(B)
norol@mohe.gov.my6321
PENTADBIRAN DAN KEWANGAN
3.Puan Rozhafila Binti Rozali
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B)K
rozhafila@mohe.gov.my6379
4.Cik Rihaida Binti Naim
Akauntan • A(B)K
rihaida@mohe.gov.my6322
5.Puan Shamimi Binti Ab Kadir
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(B)K
shamimi@mohe.gov.my6317
6.Puan Nurarinawati Binti Ab Manan
Penolong Akauntan Kanan • PEN. AK(B)K
nurarina@mohe.gov.my6318
7.Encik Mohd Ridzuan Bin Jaafar
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(B)K
mridzuan@mohe.gov.my6319
8.Puan Norul Saidah Binti Md Zain
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
norulsaidah@mohe.gov.my6316
9.Puan Siti Nor Afzan Binti Ibarhim
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
sitinor@mohe.gov.my6325
10.Puan Norafzam Binti Azmy
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K2
norafzam@mohe.gov.my6326
11.Puan Ruziah Binti Razak
Penolong Akauntan • PEN.A(B)K
ruziah@mohe.gov.my6327
12.Cik Nurul Azrin Binti Abdul Ghafar
Penolong Akauntan • PEN.A(B) K2
nurul@mohe.gov.my6328
13.Puan Siti Aishah Binti Udin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)P
aishahudin@mohe.gov.my6345
14.Puan Salmiah Binti Ahmad
Pembantu Akauntan Kanan • PAK(B)K
salmiahahmad@mohe.gov.my6324
15.Puan Nik Hazani Binti Nik Kasim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(B)K
hazani@mohe.gov.my6333
16.Puan Maryanti Binti Selamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K
maryanti@mohe.gov.my6331
17.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K1
zarayusnita@mohe.gov.my6329
18.Puan Murniyati Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)K2
murniyati@mohe.gov.my6330
19.Encik Wan Saleadzan Adlizan Bin Wan Sharbini
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
adlizan@mohe.gov.my
20.Encik Mohd Fazil Bin Abd Samat
Pembantu Operasi • PO(B)K
fazil@mohe.gov.my6695
21.Encik Zulkamadi Bin Ab.kamal
Pemandu • R(B)K
zulkamadi@mohe.gov.my
22.Puan Nur Syafiqa Binti Md Sofian
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
syafiqas@mohe.gov.my6332
23.Cik Nurul Huda Binti Jamil
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
6332
24.Puan Nurrul Farzana Binti Ab Rashida
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
4020
25.Cik Nur Amira Binti Norza
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
amira@mohe.gov.my6323
SLAB/SLAI
26.Encik Ahmad Syah Ejaz Bin Ismail
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (B)S
ahmadsyah@mohe.gov.my6935
27.Encik Muhammad Nasri Bin Yahaya
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) S1
nasri@mohe.gov.my6343
28.Puan Noor Lily Binti Mohamed Zaidel
Penolong Setiausaha • PSU(B)S4
noorlily@mohe.gov.my 6363
29.Encik Faizul Rahman Bin Sjafri
Penolong Setiausaha • PSU(B)S3
faizul.sjafri@mohe.gov.my6344
30.Puan Nurul Farehah Binti Ab Aziz
Penolong Setiausaha • PSU (B) S2
farehah@mohe.gov.my6902
31.Cik Nurdiyana Binti Hussain
Penolong Setiausaha • PSU(B)S5
nurdiyana@mohe.gov.my6334
32.Puan Suriana Binti Fadzil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S1
suriana@mohe.gov.my6346
33.Puan Fauziah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S4
fauziah@mohe.gov.my6347
34.Cik Aimuni Binti Che Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S3
aimuni@mohe.gov.my6348
35.Puan Hajarnorni Bt Abu Hassan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S6
hajarnorni@mohe.gov.my6349
36.Puan Nurul Haninah Binti Salleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S2
haninah@mohe.gov.my6377
37.Puan Noor Aznariah Binti Mohamed
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S9
aznariah@mohe.gov.my6450
38.Puan Nur Faizatul Farhana Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S8
nurfaizatul@mohe.gov.my6367
BIASISWA
39.Encik Ahmad Razaly Bin Abdul Rahim
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)B
razaly@mohe.gov.my6315
40.Puan Siti Fatimah Nur Binti Hussain
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(B)B
siti.fatimah@mohe.gov.my6341
41.Puan Hanizah Binti Hamdan
Penolong Setiausaha • PSU(B)B1
hanizah@mohe.gov.my6387
42.Cik Jihan Ajla Binti Mohd Nordin
Penolong Setiausaha • PSU(B)B2
jihan@mohe.gov.my6336
43.Puan Norhaslindawati Binti Mohd Hanafi
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B2
haslindawati@mohe.gov.my6403
44.Cik Nor Azlinda Binti Azahar
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B3
nazlinda@mohe.gov.my6339
45.Puan Noor Akasyah Binti Mohd Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B2
akasyah@mohe.gov.my6340
46.Puan Nurshibratun Binti Mohd Haris
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B3
nurshibratun@mohe.gov.my6368
47.Puan Norazira Binti Shuib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B4
norazira@mohe.gov.my6361
48.Puan Nur Afida Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B5
nurafida@mohe.gov.my6338
MYBRAIN15
49.Encik Ezzad Bin Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)M
ezzad@mohe.gov.my6376
50.Encik Wan Muhammad Hilmi Bin Wan Abu Bakar
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) M1
wanhilmi@mohe.gov.my6375
51.Puan Farah Diana Binti Zahidi
Penolong Setiausaha • PSU (B) M2
farah.diana@mohe.gov.my6582
52.Cik Mariani Binti Mohd Refin
Penolong Setiausaha • PSU(B)M3
mariani@mohe.gov.my6374
53.Puan Farawahida Binti Juneri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)B1
farawahida@mohe.gov.my6365
54.Puan Sri Rahayu Binti Sugiono
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M1
srahayu@mohe.gov.my6406
55.Cik Nor Hafifah Bt Rosli
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)M2
nurhafifah@mohe.gov.my6442
56.Puan Anizah Binti Azrin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M3
anizah@mohe.gov.my6852
57.Puan Yuslinda Binti Che Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M2
yuslindahashim@mohe.gov.my6351
58.Encik Mohd Khairul Izwan B. Md Yasin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B) S7
mkizwan@mohe.gov.my6350
59.Puan Norlela Bt A Basir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)S5
norlelabasir@mohe.gov.my4750
60.Puan Nur Amirah Binti Md Johar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)B1
amirah@mohe.gov.my4747
61.Puan Mimi Sazila Binti Mohd Sampul
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)M1
mimisazila@mohe.gov.my6352
PENGUATKUASAAN DAN KUTIPAN BALIK
62.Encik Mohd Sufirdaus Bin Suliman
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(B)E
mdfirdaus@mohe.gov.my6372
63.Encik Muhamad Hafizuddin Bin Mohd Ridowan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (B) E
hafizuddin.mohd@mohe.gov.my6362
64.Cik Norashikin Binti Abd Rahman
Penolong Setiausaha • PSU (B)E2
nshikin@mohe.gov.my6355
65.Cik Siti Nadia Erina Binti Noruddin
Penolong Setiausaha • PSU (B) E1
nadia.erina@mohe.gov.my6378
66.
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (B)E1
@mohe.gov.my6699
67.Cik Nur Afifah Binti Jusoh
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E3
afifah@mohe.gov.my6366
68.Encik Izri Sharif Bin Ishak
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(B)E2
izrisharif@mohe.gov.my6354
69.Puan Nur Fairuz Bt Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E3
nurfairuzk@mohe.gov.my6359
70.Puan Nur Ainul Binti Abdul Mutalib
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E4
nurainul@mohe.gov.my6404
71.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E2
linda@mohe.gov.my6360
72.Puan Nurjamilawati Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(B)E1
jamilawati@mohe.gov.my6357
73.Cik Nurfazila Binti Yusoff
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
nurfazila@mohe.gov.my6787
74.Cik Rafidah Binti Mohd Shoib
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
rafidahshoib@mohe.gov.my6447
75.Cik Nor Hafizah Binti Mohd Shokeri
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
hafizahmohd@mohe.gov.my6446
76.Cik Nur Izzati Binti Razali
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
izzatirazali@mohe.gov.my6693
77.Cik Nur Azizah Salsabilah Binti Daud
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
nurazizah@mohe.gov.my-hotline-
78.
Pekerja Sambilan Harian (PSH)
6356
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.