Bahagian Perancangan Program dan Institusi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919316
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Muhamad Rumzi Bin Mamat
Pengarah • PENGARAH
rumzi@mohe.gov.my0388919203
2.Puan Raja Norhaslinda Bt Raja Abdul Shukor
Setiausaha Pejabat • SU
norhaslinda@mohe.gov.my0388919011
Unit Perancangan Program
3.Encik A. Azman Bin Arshad
Timbalan Pengarah • TP
aazman@mohe.gov.my0388919232
4.Puan Aziyati Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziyati@mohe.gov.my0388919247
5.Puan Nur Jamilah Binti Chek Wan Padzilah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurjamilah@mohe.gov.my0388919045
6.Puan Rohayu Binti Ses
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rohayu@mohe.gov.my0388919046
7.Cik Siti Assila Binti Murtijan
Penolong Pengarah Kanan • PPK
assila@mohe.gov.my0388919045
8.Encik Mohd Firdauz Bin Mhd Radzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
firdauz@mohe.gov.my0388919110
9.Encik Muhammad Nafi' Rezani Bin Tahrir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nafi@mohe.gov.my0388919295
Unit Infrastruktur & Fasiliti
10.Encik Roseman Bin Mat Jidin @ Jidin
Timbalan Pengarah • TP
roseman@mohe.gov.my0388919041
11.Puan Rabeah Adawiyah Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rabeahadawiyah@mohe.gov.my0388919251
12.Puan Hafizah Rina Binti Abas
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafizahrina@mohe.gov.my0388919267
13.Ir. Mohd Fadli Bin Osman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadli@mohe.gov.my0388919296
14.Puan Noorashikin Binti Talip
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noorashikin@mohe.gov.my0388919233
15.Cik Norliza Binti Azis
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norliza@mohe.gov.my0388919233
16.Encik Fazrul Idzam Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazrul@mohe.gov.my0388919045
17.Puan Fazliana Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah • PP
fazliana@mohe.gov.my0388919045
Unit Pembangunan Infostruktur
18.Dr. Mohd Syahrizad Bin Elias
Timbalan Pengarah • TP
syahrizad@mohe.gov.my0388919102
19.Encik Ibrahim Bin Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ibrahim.husin@mohe.gov.my0388919269
20.Cik Siti Salmah Bt Md Kassim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitisalmah@mohe.gov.my0388919254
21.Puan Noor Shashimawati Binti Meor Kamar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
shashimawati@mohe.gov.my0388919399
22.Puan Aidil Suraya Binti A Kahar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
aidilkahar@mohe.gov.my0388919399
23.Encik Mohd Nasrul Hakim Bin Zulfahmy
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
nasrulhakim@mohe.gov.my0
Pentadbiran
24.Puan Siti Hawiza Bt Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hawiza@mohe.gov.my0388919040
25.Puan Rusaily Salwatie Binti Mohd Kamil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rusaily@mohe.gov.my0388891230
26.Kosong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
-@mohe.gov.my0
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.