Bahagian Perancangan Program dan Institusi
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919316
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Muhamad Rumzi Bin Mamat
Pengarah • PENGARAH
rumzi@mohe.gov.my0388919203
2.Puan Raja Norhaslinda Bt Raja Abdul Shukor
Setiausaha Pejabat • SU
norhaslinda@mohe.gov.my0388919011
3.Encik A. Azman Bin Arshad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
aazman@mohe.gov.my0388919232
4.Encik Roseman Bin Mat Jidin @ Jidin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
roseman@mohe.gov.my0388919041
5.Dr. Mohd Syahrizad Bin Elias
Ketua Penolong Pengarah • KPP
syahrizad@mohe.gov.my0388919102
6.Puan Rabeah Adawiyah Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rabeahadawiyah@mohe.gov.my0388919251
7.Encik Mohd Firdauz Bin Mhd Radzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
firdauz@mohe.gov.my0388919110
8.Puan Hafizah Rina Binti Abas
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafizahrina@mohe.gov.my0388919267
9.Ir. Mohd Fadli Bin Osman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadli@mohe.gov.my0388919296
10.Encik Ibrahim Bin Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ibrahim.husin@mohe.gov.my0388919269
11.Puan Aziyati Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziyati@mohe.gov.my0388919247
12.Encik Muhammad Nafi' Rezani Bin Tahrir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nafi@mohe.gov.my0388919295
13.Puan Siti Salmah Bt Md Kassim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitisalmah@mohe.gov.my0388919254
14.Cik Norliza Binti Azis
Penolong Pengarah Kanan • PPK
norliza@mohe.gov.my0388883161
15.Puan Noorashikin Binti Talip
Penolong Pengarah Kanan • PPK
noorashikin@mohe.gov.my0388883104
16.Encik Fazrul Idzam Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazrul@mohe.gov.my0388883161
17.Puan Nur Jamilah Binti Chek Wan Padzilah
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nurjamilah@mohe.gov.my0388882821
18.Puan Fazliana Binti Abu Bakar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fazliana@mohe.gov.my0388882532
19.Encik Mohd Ridhuwan Bin Muhamad
Penolong Pengarah • PP
ridhuwan@mohe.gov.my0388883385
20.Puan Rohayu Binti Ses
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rohayu@mohe.gov.my0388919255
21.Encik Tuan Mohd Hilme Khairi Bin Tan Yusoff
Penolong Pengarah Kanan • PPK
tuanhilme@mohe.gov.my0388882822
22.Puan Aidil Suraya Binti A Kahar
Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PTMK
aidilkahar@mohe.gov.my0388884243
23.Encik Mohd Hafizuddin Bin Ismail
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
mhafizuddin@mohe.gov.my0388882449
24.Puan Siti Hawiza Bt Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hawiza@mohe.gov.my0388919040
25.Puan Rusaily Salwatie Binti Mohd Kamil
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
rusaily@mohe.gov.my0388891230
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.