Bahagian Perancangan Politeknik
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919316
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Muhamad Rumzi Bin Mamat
Pengarah • PENGARAH
rumzi@mohe.gov.my0388919203
2.Puan Raja Norhaslinda Bt Raja Abdul Shukor
Setiausaha Pejabat • SU
norhaslinda@mohe.gov.my0388919011
Unit Infrastruktur Fizikal
3.Encik A. Azman Bin Arshad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
aazman@mohe.gov.my0388919232
4.Encik Roseman Bin Mat Jidin @ Jidin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
roseman@mohe.gov.my0388919041
5.Ir. Mohd Fadli Bin Osman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadli@mohe.gov.my0388919296
6.Puan Hafizah Rina Binti Abas
Penolong Pengarah Kanan • PPK
hafizahrina@mohe.gov.my0388919267
7.Puan Rabeah Adawiyah Bt Hashim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
rabeahadawiyah@mohe.gov.my0388919251
8.Encik Mohd Firdauz Bin Mhd Radzi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
firdauz@mohe.gov.my0388919110
Unit Perancangan Pembangunan Politeknik
9.Puan Salwati Bt Badroddin
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
salwatibad@mohe.gov.my0388919399
10.Dr. Mohd Syahrizad Bin Elias
Ketua Penolong Pengarah • KPP
syahrizad@mohe.gov.my0388919102
11.Encik Muhammad Nafi' Rezani Bin Tahrir
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nafi@mohe.gov.my0388919295
12.Puan Aziyati Binti Ibrahim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aziyati@mohe.gov.my0388919247
13.Puan Siti Salmah Bt Md Kassim
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitisalmah@mohe.gov.my0388919254
14.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah • PP
@mohe.gov.my0388919040
Unit ICT
15.Dr. Anuar Bin Hassan
Ketua Penolong Pengarah • KPP
anuar.hassan@mohe.gov.my0388919046
16.Encik Ibrahim Bin Husin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ibrahim.husin@mohe.gov.my0388919269
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.