Bahagian Pembangunan
Aras 10, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706880
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Zulkefly Bin Alias
Setiausaha Bahagian • SUB (P)
zulkefly@mohe.gov.my5120
2.Puan Maisaliza Binti Che Baharin
Setiausaha Pejabat • PA/SUB (P)
maisaliza@mohe.gov.my5121
Unit Pentadbiran & Kewangan
3.Puan Siti Khadijah Binti Bharum
Penolong Setiausaha • PSU(P)T
sitikhadijah@mohe.gov.my5123
4.Encik Prabhu A/l Chandra Sagaran
Akauntan • A (P) T
prabhu@mohe.gov.my5124
5.Puan Vijaya Letchmi A/p Ramuni Nair
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (P) T
vijaya@mohe.gov.my5125
6.Puan Nurfaridatulain Binti Mohd Sharif
Penolong Akauntan • PA(P)T
nurfaridatulain@mohe.gov.my4455
7.Puan Sharifah Yuhani Binti Syed Abu Bakar
Penolong Akauntan • PA (P) T
yuhani@mohe.gov.my5126
8.Encik A. R. Asmi Bin Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (P) T
asmi@mohe.gov.my5132
9.Puan Sarinah Binti Mohamed Saidin
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT (KEW) P2
sarinah@mohe.gov.my5128
10.Encik Muhammad Qhairul Bin Muhammad
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)P3
mqhairul@mohe.gov.my5178
11.Encik R. Aliff Afnan Shah Bin R. Azmi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) T1
aliffazmi@mohe.gov.my5127
12.Puan Norsalwani Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) T2
salwani@mohe.gov.my5131
13.Puan Norsilah Binti Saidin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) T3
norsilah@mohe.gov.my4452
14.Puan Siti Norafzan Binti Abdul Rahman
Pembantu Operasi • PO (P)
norafzan@mohe.gov.my6892
15.Encik Awang Selamat Bin Amit
Pemandu • H11
selamat@mohe.gov.my
16.Puan Fatin Diyanah Binti Mohamad Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH17
fatindiyanah@mohe.gov.my4454
SEKSYEN PEMBANGUNAN
17.Encik Megat Azlani Bin Megat Ramli
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB (P) P
azlani@mohe.gov.my5136
18.Puan Suzana Binti Mohd Salleh
Setiausaha Pejabat • SP/TSUB (P)
suzana@mohe.gov.my5137
Unit Hartanah
19.Puan Norfairus Binti Tarudin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (P) H
nfairus@mohe.gov.my5138
20.Encik Mohd Yusuf Bin Mat Din
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P)H2
mohdyusuf@mohe.gov.my5139
21.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (P)
6000
22.Puan Nor Akmal Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) H1
akmal@mohe.gov.my4466
23.Puan Norazila Binti Mohd Zain
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)H2
norazila@mohe.gov.my4463
24.Puan Nurul Hanim Binti Abdul Malek
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS
nurulhanim@mohe.gov.my4465
Unit Kerjasama Awam-Swasta (PFI)
25.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (P) PFI
5144
26.Encik Mohd Shareizal Bin Abd Razak
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P)PFI 1
shareizal@mohe.gov.my5145
27.Cik Nur Ayuni Binti Mohd Taupek
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P) PFI 2
ayuni@mohe.gov.my5146
28.Puan Nor Yusniza Binti Maarif
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
yusnizamaarif@mohe.gov.my5165
29.Encik Abdul Razak Bin Awang
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT (P) PFI
razak@mohe.gov.my5148
30.Puan Wan Nazirah Binti Wan Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) PFI 1
wnazirah@mohe.gov.my5147
Unit Pemantauan
31.Puan Eirna Yani Binti Mohd Arip
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(P)M
eirnayani@mohe.gov.my5149
32.Encik Mohd Rashdan Bin Abdul Razak
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (P) M1
rashdan@mohe.gov.my5150
33.Puan Rohainani Binti Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (P)M2
rohainani@mohe.gov.my5151
34.Puan Siti Hajar Binti Muhammad
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (P) M
shajar@mohe.gov.my5153
35.Puan Norhayatini Binti Osman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) M1
hayatini@mohe.gov.my4474
36.Encik Hamka Bin Boh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) M2
hamka@mohe.gov.my5154
Unit Pembangunan Politeknik Dan Kolej Komuniti
37.Encik Bustamam Bin Daud
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU (P) PO
bustamam@mohe.gov.my5155
38.Encik Mohd Idham Bin Mohd Noor
Penolong Setiausaha • PSU (P) PO
idham@mohe.gov.my5156
39.Encik Muhammad Haikal Bin Abdul Jamal
Penolong Setiausaha • PSU(P)KK
mhaikal@mohe.gov.my5157
40.Puan Masyitah Binti Alias
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) KK
masyitah@mohe.gov.my4467
41.Puan Murni Binti Bakry
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) PO
murni@mohe.gov.my4464
42.Puan Noor Fazlida Binti Hamdan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P)
fazlida@mohe.gov.my
Unit Pembangunan IPTA
43.Puan Nur Sara Que Zana Binti Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK (P) P
nursara@mohe.gov.my5160
44.Cik Nurdiyana Binti Shaharuddin
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK (P)P
diyana@mohe.gov.my5164
45.Encik Mohd Fakharuddin Bin Adam
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(P)P
fakharuddin@mohe.gov.my5163
46.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (P)
6000
47.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (P)
6000
48.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (P)
6000
49.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU (P)
6000
50.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PTKT (P)
6000
51.Puan Nor Azamimah Binti Sabari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) P1
azamimah@mohe.gov.my5166
52.Puan Siti Maziah Binti Mohamed Yunus
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) P2
maziah@mohe.gov.my5167
53.Encik Muhamad Ghadafe Bin Muhamad Suhaimi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) P3
ghadafe@mohe.gov.my5182
54.Encik Yusri Bin Mohd Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) P5
yusri@mohe.gov.my4476
SEKSYEN TEKNIKAL
55.Puan Habibah Binti Md Sharif
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB (P)T
habibah@mohe.gov.my5169
56.Puan Syahroini Binti Ahmad Harahap
Setiausaha Pejabat • SP/TSUB (P) T
syahroini@mohe.gov.my5170
Unit Arkitek
57.Encik Nazawandi Bin Nazarudin
Arkitek Kanan • AK(P)T
nazawandi@mohe.gov.my5172
58.Encik Muhamad Hafiz Fahmi Bin Azizan
Arkitek • A(P)A1
fahmi@mohe.gov.my5175
59.Puan Wan Mas Midia Binti Shaari
Penolong Jurutera (C&S) • PJ (P) A
masmidia@mohe.gov.my5183
Unit Ukur Bahan
60.Encik Sr. Mohd Fazil Bin Ramlan
Jurukur Bahan • JK (T) UB
mfazil@mohe.gov.my5176
61.Encik Mohd Sapawi Bin Hussin
Jurukur Bahan • J (P) UB1
mohdsapawi@mohe.gov.my5129
62.Encik Mohd Anizan Bin Mohd Ali
Penolong Jurutera (Ukur Bahan) • PJ (P) UB
anizan@mohe.gov.my5187
63.Puan Yap Chui Hong
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)UB1
yapch@mohe.gov.my5181
Unit Kejuteraan Awam & Struktur
64.Puan Ir. Nor Aznita Binti Yusof
Ketua Jurutera Kanan • KJT(P)C&S
noraznita@mohe.gov.my5171
65.Encik Mohamad Iqhfan Bin Mohamad Yazi
Jurutera Kanan • JT (P) C&S
iqhfan@mohe.gov.my5189
66.Puan Noor Ikhwani Binti Che Zainol
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) C&S
ikhwani@mohe.gov.my4459
Unit Mekanikal
67.Encik Mohd Rosaidie Bin M. Aspar
Jurutera • JK (P) MEK
rosaidie@mohe.gov.my5174
68.Puan Hairul Hikma Binti Shamsudin
Penolong Jurutera (Elektrik) • PJ(P)MEK
hikma@mohe.gov.my5180
69.Puan Nor Nazihah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P) MEK
nazihahismail@mohe.gov.my4456
Unit Elektrik
70.Encik Ahmad Noor Ikmal Bin Mohamad
Jurutera Kanan • JK (P) E
anikmal@mohe.gov.my4031
71.Encik Mohd Khalid Bin Abdullah
Penolong Jurutera (Elektrik) • PJ(P)E
mkhalid@mohe.gov.my5179
SEKSYEN PROJEK KHAS EDUHUB PAGOH
72.Puan Hajah Noraida Binti Attan
Ketua Seksyen • AK(P)
noraida@mohe.gov.my+069742401
73.Puan Zaharah Binti Abdul Samad
Pustakawan Kanan • PK(K)
zaharah@mohe.gov.my+069742403
74.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PSUK
9742412
75.Puan Nor Rasidah Binti Salleh@abdul Razak
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU (P) SPK
norrasidah@mohe.gov.my+069742402
76.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
9742412
77.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU
9742412
78.Puan Rosmawati Binti Rasul
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK (P) SPK
rosmawatirasul@mohe.gov.my+069742411
79.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT
9742412
80.Encik Saharani Bin Haron
Penolong Jurutera (Awam) • JA(P)SPK
saharani@mohe.gov.my+069742414
81.Puan Norzana Binti Basrom@basron
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPT(P)SPK
norzana@mohe.gov.my+069742414
82.Kosong
Penolong Jurutera (Awam) • JA
9742412
83.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PTKT
9742412
84.Encik Mukhlisin Bin Mohd Nor
Penolong Pegawai Belia Dan Sukan • PPBS(P)SPK
mukhlisin@mohe.gov.my+069742413
85.Encik Issam Suhari Bin Iskandar
Juruteknik Komputer • JT(P)SPK
issam@mohe.gov.my+069742424
86.Puan Siti Dahlya Binti Zulfaini
Penolong Pegawai Perpustakaan • PK(P)SPK
dahlya@mohe.gov.my+069742412
87.Puan Nur Umizaitul Binti Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(P)SPK 1
umizaitul@mohe.gov.my+069742416
88.Encik Muhammad Shaaban Bin Jamaluddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT
9742412
89.Encik Habidellah Bin Ramli
Pustakawan • S19
habidellah@mohe.gov.my+069742415
90.Kosong
Juruteknik • J
9742412
91.Kosong
Pembantu Operasi • PO
9742412
92.Encik Mohamad Nurudin Bin Azahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
nurudin@mohe.gov.my+069742416
93.Encik Muhammad Hanif Bin Abd Shukor
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mhanif@mohe.gov.my+069742416
94.Encik Emirul Izzat Bin Edon
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
emirul@mohe.gov.my+069742424
95.Puan Nurul Shahiera Binti Mizad
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
shahiera@mohe.gov.my+069742412
96.Encik Mohd Faris Imadi Bin Zakaria
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
mfaris@mohe.gov.my+069742412
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.