Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Puan Ramona Binti Mohd Razali
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)
ramona@mohe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi@mohe.gov.my5191
Unit Pembangunan Organisasi
3.Puan Nor Azidah Binti Muhammad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
azidah@mohe.gov.my5250
4.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O4
rozaimi@mohe.gov.my5198
5.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O5
sazrina@mohe.gov.my5262
6.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin@mohe.gov.my5249
7.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
zarayusnita@mohe.gov.my5207
8.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina@mohe.gov.my5205
9.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz@mohe.gov.my5206
Unit Pengiktirafan Kelayakan Perkhidmatan Awam
10.Puan Masnizah Binti Mohd Ramli
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PK
masnizah@mohe.gov.my5260
11.Puan Nazirah Binti Harun
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)PK1
nazirahharun@mohe.gov.my5199
12.Cik Wan Izzati Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PK2
izzati@mohe.gov.my6700
13.Cik Siti Syaikhah Binti Aminuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH41
syaikhah@mohe.gov.my4306
14.Encik Muhammad Zainizam Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH41
zainizam@mohe.gov.my5270
15.Puan Jamilah Binti Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK1
jamilahw@mohe.gov.my5251
16.Cik Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK2
aimie@mohe.gov.my6948
Unit Perkhidmatan
17.Puan Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah@mohe.gov.my5192
18.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
syafikah@mohe.gov.my5211
19.Encik Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz@mohe.gov.my5216
20.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K2
fauzandaud@mohe.gov.my5212
21.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
umikalsum@mohe.gov.my5214
22.Puan Khairul Syida Binti Khalil
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K6
ksyida@mohe.gov.my5215
23.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida@mohe.gov.my5213
24.Puan Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslinadin@mohe.gov.my5217
25.Encik Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH27
syarif@mohe.gov.my5223
26.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan@mohe.gov.my5242
27.Puan Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirahs@mohe.gov.my5202
28.Puan Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
darina@mohe.gov.my5218
29.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
fida@mohe.gov.my5227
30.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda@mohe.gov.my5225
31.Puan Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada@mohe.gov.my5226
32.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
hashima@mohe.gov.my5241
33.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslinahasni@mohe.gov.my5209
34.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni@mohe.gov.my5208
35.Encik Mohd Nazrien Bin Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K
nazrien@mohe.gov.my4250
36.Cik Zahirah Binti Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH17
zahirahharun@mohe.gov.my4284
37.Cik Norafiqah Binti Mohd Azmal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH17
norafiqahazmal@mohe.gov.my3807
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
38.Puan Norshahidawati Binti Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nshahidawati@mohe.gov.my5228
39.Encik Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
mohddhaniel@mohe.gov.my5233
40.Puan Maisarah Binti Muhammad Rais
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P2
maisarah@mohe.gov.my5234
41.Encik Mohd Nor Zaidi Bin Mat Nazir
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
nzaidi@mohe.gov.my5232
42.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza@mohe.gov.my5230
43.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidahramli@mohe.gov.my5236
44.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P
mohd@mohe.gov.my5237
45.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
arif@mohe.gov.my5240
46.Puan Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mardiah@mohe.gov.my6561
47.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
aishah@mohe.gov.my5238
48.Encik Kamarul Bin Abdul Jamal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH17
kamarul@mohe.gov.my4311
Unit Pengurusan Psikologi
49.Puan Suhana Binti Mohd Isa
Pegawai Psikologi Kanan • KPPSI(SM)PS
suhanaisa@mohe.gov.my5221
50.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PPSI(SM)PS
azwa@mohe.gov.my5224
51.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI(SM)PS
rafiza@mohe.gov.my5244
52.Encik Muhammad Shaaban Bin Jamalludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PS
shaaban@mohe.gov.my4262
Unit Penyelarasan Dan HRMIS
53.Puan Noor Jumaaton Binti Razikin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PH
jumaaton@mohe.gov.my5196
54.Encik Mohamad Hafiz Bin A. Hamid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PH
mhafiz@mohe.gov.my5195
55.Puan Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)PH
hazwani@mohe.gov.my5243
56.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Penolong Akauntan • PA(SM)PH
izzan@mohe.gov.my5246
57.Cik Zainon Binti Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)PH
zainonb@mohe.gov.my5203
58.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH1
khairulm@mohe.gov.my5247
59.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH2
fauzol@mohe.gov.my5245
60.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH3
zaiful@mohe.gov.my5252
61.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH4
suliza@mohe.gov.my5219
62.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • SPS17
yuhaizan@mohe.gov.my4235
63.Cik Siti Salbiah Binti Amran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH17
salbiah.mohe@1govuc.com5279
64.Puan Nor'aishah Binti Musa
Pembantu Operasi • PO(SM)PH2
noraishah@mohe.gov.my5248
65.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)PH4
faizalm@mohe.gov.my4239
66.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(SM)PH6
zulkarnaim@mohe.gov.my4240
Unit Pengurusan Latihan
67.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)L
waheedah@mohe.gov.my5253
68.Puan Nurul Aine Binti Abd Rhsid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L1
aine@mohe.gov.my5261
69.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L2
hudaasyikin@mohe.gov.my5259
70.Puan Maznah Bt. Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L
maznah@mohe.gov.my5256
71.Puan Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (SPS) • SPS41
hazila@mohe.gov.my5278
72.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L1
shahlani@mohe.gov.my5273
73.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
ruhaify@mohe.gov.my5275
74.Puan Nazatulfadzilah Binti Mustaffa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
nazatulfadzilah@mohe.gov.my5276
75.Puan Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
hasiah@mohe.gov.my5271
76.Puan Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
roshanita@mohe.gov.my5263
77.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
syaza@mohe.gov.my5268
78.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
zafri@mohe.gov.my5267
79.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
faridil@mohe.gov.my5265
80.Puan Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
azra@mohe.gov.my5266
81.Encik Ian Rossi Bin Jeffery Majilin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
ianrossi@mohe.gov.my5277
82.Cik Kamisah Binti Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
kamisah@mohe.gov.my5272
83.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L9
azhariahmad@mohe.gov.my5264
84.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L10
suffian@mohe.gov.my5103
85.Puan Kamisah Binti Hamzah
Pembantu Operasi • PO(SM)PH5
kamisahhamzah@mohe.gov.my4309
86.Encik Zulkeflee Bin Ahmad
Pemandu Kenderaan • PK(SM)L
zulkeflee@mohe.gov.my5033
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.