Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Kosong
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)
5190
2.Puan Nor' Afifi Bt. Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi@mohe.gov.my5191
Unit Pembangunan Organisasi
3.Puan Nor Azidah Binti Muhammad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
azidah@mohe.gov.my5250
4.Encik Ahmad Hadiddin Bin Hashim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O3
hadiddin@mohe.gov.my5193
5.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O4
rozaimi@mohe.gov.my5198
6.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O5
sazrina@mohe.gov.my5262
7.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin@mohe.gov.my5249
8.Puan Wan Zarayusnita Binti Wan Ab Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
zarayusnita@mohe.gov.my5207
9.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina@mohe.gov.my5205
10.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz@mohe.gov.my5206
Unit Pengiktirafan Kelayakan Perkhidmatan Awam (UPKPA)
11.Encik Ahmed Syam Bin Che Kub @ Ab Rasid
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PK
ahmedsyam@mohe.gov.my5260
12.Puan Nazirah Binti Harun
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)PK1
nazirahharun@mohe.gov.my5199
13.Cik Wan Izzati Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PK2
izzati@mohe.gov.my6700
14.Cik Siti Syaikhah Binti Aminuddin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI TADBIR
syaikhah@mohe.gov.my4306
15.Cik Nur Amira Hanis Binti Pilus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amirahanis@mohe.gov.my6000
16.Encik Muhammad Zainizam Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
zainizam@mohe.gov.my6000
17.Puan Jamilah Binti Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK1
jamilahw@mohe.gov.my5251
18.Cik Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PK2
aimie@mohe.gov.my6948
Unit Perkhidmatan
19.Puan Shahirah Binti Mohd Kabir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
shahirah@mohe.gov.my5192
20.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
syafikah@mohe.gov.my5211
21.Encik Asyraf Hafetz B. Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K3
hafetz@mohe.gov.my5216
22.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K2
fauzandaud@mohe.gov.my5212
23.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
umikalsum@mohe.gov.my5214
24.Puan Khairul Syida Binti Khalil
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K6
ksyida@mohe.gov.my5215
25.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
shahida@mohe.gov.my5213
26.Cik Siti Nur Diana Binti Azizan Khamat
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)K
diana@mohe.gov.my5220
27.Puan Haslina Bt. Awang Din
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
haslinadin@mohe.gov.my5217
28.Encik Mohammad Syarif Bin Mat Desa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PENOLONG PEGAWAI TADBIR
syarif@mohe.gov.my4251
29.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan@mohe.gov.my5242
30.Puan Nazirah Bt. Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
nazirahs@mohe.gov.my5202
31.Puan Darina Bt. Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
darina@mohe.gov.my5218
32.Encik Azwan Bin Mansor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
azwanm@mohe.gov.my5210
33.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
fida@mohe.gov.my5227
34.Puan Maslinda Bt. Ahmad Shibee
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
linda@mohe.gov.my5225
35.Puan Shuhada Bt. Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada@mohe.gov.my5226
36.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
hashima@mohe.gov.my5241
37.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslinahasni@mohe.gov.my5209
38.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni@mohe.gov.my5208
39.Cik Zahirah Binti Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
zahirahharun@mohe.gov.my4284
40.Cik Norafiqah Binti Mohd Azmal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
norafiqahazmal@mohe.gov.my3807
Unit Pengurusan Prestasi Dan Naik Pangkat
41.Puan Norshahidawati Binti Abdullah
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nshahidawati@mohe.gov.my5228
42.Encik Mohd Dhaniel Bin Mohd Sufian
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
mohddhaniel@mohe.gov.my5233
43.Puan Maisarah Binti Muhammad Rais
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P2
maisarah@mohe.gov.my5234
44.Encik Mohd Nor Zaidi Bin Mat Nazir
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
nzaidi@mohe.gov.my5232
45.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza@mohe.gov.my5230
46.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidahramli@mohe.gov.my5236
47.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P
mohd@mohe.gov.my5237
48.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
arif@mohe.gov.my5240
49.Puan Mardiah Bt. Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mardiah@mohe.gov.my6561
50.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P5
aishah@mohe.gov.my5238
51.Encik Muhammad Fikri Aziz Bin Mohamad Basri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
fikri@mohe.gov.my4311
Unit Pengurusan Psikologi
52.Puan Suhana Binti Mohd Isa
Pegawai Psikologi Kanan • KPPSI
suhanaisa@mohe.gov.my5221
53.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PPSI
azwa@mohe.gov.my5224
54.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI
rafiza@mohe.gov.my5244
55.Encik Muhammad Shaaban Bin Jamalludin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PPSI
shaaban@mohe.gov.my4262
56.Encik Mohd Nazrien Bin Hashim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PENOLONG PEGAWAI TADBIR
nazrien@mohe.gov.my4283
Unit HRMIS Dan Pentadbiran
57.Encik Mohamad Hafiz Bin A. Hamid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)HRMIS/T
mhafiz@mohe.gov.my5195
58.Puan Hawa Binti Arbain
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat Kanan • PPTM(SM)HRMIS
hawa@mohe.gov.my5231
59.Puan Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)T
hazwani@mohe.gov.my5243
60.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT(KEW)
izzan@mohe.gov.my5246
61.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)T
suliza@mohe.gov.my5203
62.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS1
khairulm@mohe.gov.my5247
63.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS2
fauzol@mohe.gov.my5245
64.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)HRMIS3
zaiful@mohe.gov.my5252
65.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS)
yuhaizan@mohe.gov.my4235
66.Cik Siti Salbiah Binti Amran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
salbiah@mohe.gov.my5279
67.Puan Nurul Baizura Bt. Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(SM)T2
nbaizuraz@mohe.gov.my5248
68.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)T4
faizalm@mohe.gov.my4239
69.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(SM)T6
zulkarnaim@mohe.gov.my4240
Unit Perancangan Dan Dasar Latihan
70.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)DL
waheedah@mohe.gov.my5253
71.Puan Hanisah Binti Zamani
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)DL
hanisahzamani@mohe.gov.my4145
72.Puan Maznah Bt. Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)DL
maznah@mohe.gov.my5256
73.Puan Nor Hazila Bt. Harun
Pegawai Tadbir (SPS) • SPS
hazila@mohe.gov.my5278
74.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)DL
shahlani@mohe.gov.my5273
75.Puan Hajar Bt. Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)DL
hajar@mohe.gov.my5276
76.Puan Hasiah Bt. Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL1
hasiah@mohe.gov.my5271
77.Puan Roshanita Bt. Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)DL2
roshanita@mohe.gov.my5263
78.Puan Mazurita Bt. Pauzi
Pembantu Operasi • PO(SM)T5
mazurita@mohe.gov.my4309
79.Encik Zulkeflee Bin Ahmad
Pemandu Kenderaan • PK(SM)1
zulkeflee@mohe.gov.my5033
Unit Latihan
80.Puan Noor Jumaaton Binti Razikin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)L
jumaaton@mohe.gov.my5255
81.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L1
noorul@mohe.gov.my5259
82.Puan Nurul Aine Binti Abd Rhsid
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L2
aine@mohe.gov.my5261
83.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
ruhaify@mohe.gov.my5275
84.Cik Zainon Bt. Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
zainonb@mohe.gov.my5269
85.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
syaza@mohe.gov.my5268
86.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
zafri@mohe.gov.my5267
87.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
faridil@mohe.gov.my5265
88.Puan Noor Azra Bt. Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
azra@mohe.gov.my5266
89.Encik Ian Rossi Bin Jeffery Majilin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
ianrossi@mohe.gov.my5277
90.Cik Kamisah Bt. Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L6
kamisah@mohe.gov.my5272
91.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L7
azhariahmad@mohe.gov.my5264
92.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L9
suffian@mohe.gov.my5103
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.