Bahagian Pengurusan Sumber Manusia
Aras 15, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706813
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Mansor Bin Ibrahim @ Abd. Hamid
Setiausaha Bahagian • SUB(SM)
mansor@mohe.gov.my5190
2.Puan Nor' Afifi Binti Abdul Razab
Setiausaha Pejabat • SP(SM)
afifi@mohe.gov.my5191
UNIT PEMBANGUNAN ORGANISASI
3.Puan Fara Waheedah Binti Ahmad
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)O
waheedah@mohe.gov.my5250
4.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O1
6000
5.Kosong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O2
6000
6.Puan Nursazrina Binti Sulaiman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O3
sazrina@mohe.gov.my5262
7.Encik Rozaimi Bin Ahmad
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)O4
rozaimi@mohe.gov.my5198
8.Cik Wan Izzati Binti Mohamad
Penolong Setiausaha • PSU(SM)05
izzati@mohe.gov.my6700
9.Encik Mohamad Razifudin Bin Rahmat
Penolong Setiausaha • PSU(SM)O6
mrazifudin@mohe.gov.my5193
10.Puan Farah Nadirah Binti Mohamad Kamal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
farrah@mohe.gov.my5194
11.Encik Madin Bin Karim
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)O
madin@mohe.gov.my5249
12.Puan Aimie Nadiah Binti Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O1
aimie@mohe.gov.my5207
13.Puan Azelina Binti Yusop
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O2
azelina@mohe.gov.my5205
14.Encik Mohd Hafiz Bin Mohd Jaafar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)O3
hafiz@mohe.gov.my5206
UNIT PENGURUSAN LATIHAN
15.Encik Baharuddin Bin Ahmad Suri
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(SM)L
baharuddin@mohe.gov.my5253
16.Puan Siti Norain Binti Abdul Aziz
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L
sitinorain@mohe.gov.my5199
17.Puan Erma Marlina Binti Hamsan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)L1
ermamarlina@mohe.gov.my 5261
18.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(SM)L2
@mohe.gov.my5259
19.Puan Maznah Binti Abu Samah
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L3
maznah@mohe.gov.my5256
20.Puan Nor Hazila Binti Haron
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU(SM)L4
hazila@mohe.gov.my5278
21.Cik Maliza Binti Yunus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 41
maliza@mohe.gov.my5259
22.Encik Shahlani Bin Abd Latif
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L1
shahlani@mohe.gov.my5273
23.Encik Wan Mohammad Ruhaify Bin Wan Kamarudin
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)L2
ruhaify@mohe.gov.my5275
24.Puan Nazatulfadzilah Binti Mustaffa
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)L
nazatulfadzilah@mohe.gov.my5276
25.Puan Hasiah Binti Abdul Rahman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L1
hasiah@mohe.gov.my5271
26.Puan Roshanita Binti Mohd Akhir
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L2
roshanita@mohe.gov.my5263
27.Puan Nor Syaza Binti Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L3
syaza@mohe.gov.my5268
28.Encik Mohd Zafri Bin Mohd Zin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L4
zafri@mohe.gov.my5267
29.Encik Faridil Althrat Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L5
faridil@mohe.gov.my5265
30.Cik Kamisah Binti Hafid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L8
kamisah@mohe.gov.my5272
31.Encik Azhari Bin Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L9
azhariahmad@mohe.gov.my5264
32.Encik Abu Suffian Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)L10
suffian@mohe.gov.my5103
33.Puan Kamisah Binti Hamzah
Pembantu Operasi • PO(SM)PH5
kamisahhamzah@mohe.gov.my4309
UNIT PERKHIDMATAN
34.Puan Masnizah Binti Mohd Ramli
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)K
masnizah@mohe.gov.my5192
35.Puan Amira Syafikah Otod Abdullah
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K1
syafikah@mohe.gov.my5211
36.Encik Asyraf Hafetz Bin Daud
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K2
hafetz@mohe.gov.my5216
37.Encik Nor Fauzan Bin Daud
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K3
fauzandaud@mohe.gov.my5212
38.Encik Mohd Fauzee Aliwee
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K4
fauzee@mohe.gov.my5217
39.Puan Nurul Shahida Binti Taib
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K5
shahida@mohe.gov.my5213
40.Puan Zulaila Binti Sulleman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)K6
zulaila@mohe.gov.my5215
41.Puan Umikalsum Binti Jaafar
Penolong Setiausaha • PSU(SM)K7
umikalsum@mohe.gov.my5214
42.Puan Tazlila Binti Tarikh
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)K
tazlila@mohe.gov.my5220
43.Encik Azmin Nur Rasyid Bin Mohamad Adzali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 29
azminadzali@mohe.gov.my5210
44.Encik Nor Azlan Bin Ahmad
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)K
azlan@mohe.gov.my5242
45.Cik Noraffida Binti Othman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K1
fida@mohe.gov.my5227
46.Puan Noor Azra Binti Suparman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K2
azra@mohe.gov.my5204
47.Puan Darina Binti Hashim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K3
darina@mohe.gov.my5218
48.Puan Nazirah Binti Seae
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K4
nazirahs@mohe.gov.my5202
49.Puan Noor Hashima Binti Mohd Khairudzi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K5
hashima@mohe.gov.my5241
50.Puan Shuhada Binti Mohd Kasim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K6
shuhada@mohe.gov.my5226
51.Puan Suliza Binti Mohd Omar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K7
suliza@mohe.gov.my5225
52.Puan Norhaslina Binti Mohd Hasni
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K8
haslinahasni@mohe.gov.my5209
53.Cik Masni Binti Abdullah Sani
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)K9
masni@mohe.gov.my5208
54.Cik Nurul Nabilah Binti Risman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
nabilahrisman@mohe.gov.my5223
UNIT PENGURUSAN PRESTASI DAN NAIK PANGKAT
55.Puan Nazirah Binti Harun
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)P
nazirahharun@mohe.gov.my5228
56.Encik Mohamad Haikal Bin Mohd Ibnil Hajat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P1
haikal.hajat@mohe.gov.my5235
57.Puan Rabiah Binti Embong
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(SM)P2
rabiah@mohe.gov.my 5233
58.Puan Maisarah Binti Muhammad Rais
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P3
maisarah@mohe.gov.my5234
59.Cik Nor Safirah Binti Sahedan
Penolong Setiausaha • PSU(SM)P4
nsafirah@mohe.gov.my5232
60.Cik Nur Azira Binti Azman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
aziraazman@mohe.gov.my5235
61.Puan Noorhalyza Binti Mohammaddin
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)P
halyza@mohe.gov.my5230
62.Puan Zuraidah Anum Binti Ramli
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)P
zuraidahramli@mohe.gov.my5236
63.Puan Siti Aishah Binti Ayob
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P1
aishah@mohe.gov.my5238
64.Puan Mardiah Binti Shamsudin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P2
mardiah@mohe.gov.my6561
65.Encik Mohd Arif Bin Yusuf
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P3
arif@mohe.gov.my5240
66.Encik Mohammad Bin Jusoh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)P4
mohd@mohe.gov.my5237
67.Encik Muhammad Amiruddin Bin Mohd Munim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH
amiruddinm@mohe.gov.my4311
UNIT PENYELARASAN DAN HRMIS
68.Puan Noor Jumaaton Binti Razikin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(SM)PH
jumaaton@mohe.gov.my5196
69.Puan Noorul Huda Asyikin Binti Mohd Fauzi
Penolong Setiausaha • PSU(SM)PH
hudaasyikin@mohe.gov.my5195
A. Penyelarasan
70.Encik Muhammad Zainizam Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
zainizam@mohe.gov.my5451
71.Puan Che Norliza Binti Yahaya
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(SM)PH
cnorliza@mohe.gov.my5266
72.Puan Nurul Izzan Binti Idris
Penolong Akauntan • PA(SM)PH
izzan@mohe.gov.my5246
B. HRMIS
73.Puan Erlinda Khartinawatti Binti Zainal Abidin
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(SM)PH
erlinda@mohe.gov.my5231
74.Encik Khairul Anuar Bin Mahamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH1
khairulm@mohe.gov.my5247
75.Encik Mohd Fauzolnizam Bin Mohamad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH2
fauzol@mohe.gov.my5245
76.Encik Zaifulnizam Bin Abd Karim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH3
zaiful@mohe.gov.my5252
77.Cik Norhayati Binti Zamri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 19
norhayati.zamri@mohe.gov.my4283
C. Pentadbiran
78.Puan Nur Hazwani Binti Md Yatim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(SM)PH
hazwani@mohe.gov.my5243
79.Cik Zainon Binti Abu Bakar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(SM)PH
zainonb@mohe.gov.my5203
80.Puan Jamilah Binti Wahab
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PH4
jamilahw@mohe.gov.my5219
81.Kosong
Pembantu Setiausaha Pejabat • PSP(SM)PH
5279
82.Cik Siti Yuhaizan Binti Wahap
Pembantu Tadbir (SPS) • GRED 19
yuhaizan@mohe.gov.my4235
83.Encik Mohamad Firdaus Bin Khairul Anuar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH 19
mfirdaus@mohe.gov.my5279
84.Puan Nor'aishah Binti Musa
Pembantu Operasi • PO(SM)PH1
noraishah@mohe.gov.my5248
85.Encik Mohd Faizal Bin Mohammad
Pembantu Operasi • PO(SM)PH2
faizalm@mohe.gov.my4239
86.Encik Zukarnaim Bin Mhd Noor Zori
Pembantu Operasi • PO(SM)PH3
zulkarnaim@mohe.gov.my4240
87.Kosong
Pembantu Operasi • PO(SM)PH4
4238
88.Encik Zamri Bin Mohd Amin
Pemandu Kenderaan • PK(SM)
@mohe.gov.my4283
D. Pengurusan Psikologi
89.Puan Siti Hajar Binti Wahab
Pegawai Psikologi Kanan • KPPSI(SM)PS
sitihajar@mohe.gov.my5221
90.Puan Nurrul Azwa Binti Mohd Kassim
Pegawai Psikologi • PPSI(SM)PS
azwa@mohe.gov.my5224
91.Puan Noor Rafiza Binti Md Rashid
Penolong Pegawai • PPPSI(SM)PS
rafiza@mohe.gov.my5244
92.Cik Siti Rahimah Binti Sahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 29
rahimah@mohe.gov.my6000
93.Encik Muhammad Riduwan Bin Kamis
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(SM)PS
riduwan@mohe.gov.my4262
94.Cik Nur Najiah Binti Mohd Shohaime
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
nurnajiah@mohe.gov.my4238
95.Encik Mohamad Faizal Bin Kasrijal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 19
faizal.kasrijal@mohe.gov.my.6000
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.