Bahagian Perancangan Penyelidikan dan Penyelarasan Dasar
Aras 13, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706810
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.YBhg. Datin Dr. Syahira Binti Hamidon
Setiausaha Bahagian • SUB(R)
syahira@mohe.gov.my5080
2.Puan Adura Binti Khairuddin
Setiausaha Pejabat • SP(R)
adura@mohe.gov.my5081
UNIT PENTADBIRAN
3.-kosong-
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(R)T
4.Puan Ratna Fuziliana Binti Yaacob ( Cuti Bersalin )
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)T
ratna@mohe.gov.my6922
5.Puan Norhazura Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T1
norhazura@mohe.gov.my5063
6.Cik Nurul Hafiza Binti Radzali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)T2
hafiza@mohe.gov.my5064
7.Encik Eddi Ezzuan Bin Sharip
Pembantu Operasi • PO(R)T1
eddi@mohe.gov.my5066
8.Puan Fariza Binti Awang
Pembantu Operasi • PO(R)T2
fariza@mohe.gov.my*4312
UNIT PENGURUSAN DATA ( UPDKPT@MOHE.GOV.MY )
9.Puan Suaibatul Aslamiah Binti Abd Halim
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)SD
suaibatul@mohe.gov.my5074
10.Puan Sulizah Binti Abdul Salam
Penolong Setiausaha • PSU(R)SD
sulizah@mohe.gov.my5092
11.Encik Rabie Awaluddin Bin Mohamad
Pegawai Teknologi Maklumat • PTM(R)SD
rabie@mohe.gov.my6915
12.Puan Marita Binti Mohd Ali
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD1
marita@mohe.gov.my5117
13.Puan Mashitoh Binti Darus
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(R)SD2
mashitoh@mohe.gov.my6914
14.Puan Suryana Binti Embong
Penolong Pegawai Perangkaan • PPP(R)SD
suryana@mohe.gov.my5116
15.Encik Hasril Rezuan Bin Suboh
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD1
hasril@mohe.gov.my*4320
16.Puan Rose Sabrina Binti Basri
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD2
sabrina@mohe.gov.my*4319
17.Puan Rohaida Binti Ali
Pembantu Perangkaan • PP(R)SD3
rohaida@mohe.gov.my*4325
UNIT NATIONAL BLUE OCEAN SHIFT - NBOS ( ARAS 3 )
18.YBrs. Dr Ab Wahab Bin Che Mat
Setiausaha Bahagian • ( PROJEK KHAS )
abwahab@mohe.gov.my6270
19.Puan Maslina Binti Abu Bakar
Pembantu Setiausaha Pejabat • SP(R)SN
maslinaab@mohe.gov.my6271
20.Encik Mohd Fahusli Bin Ali
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SN
fahusli@mohe.gov.my6280
21.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU(R)SN1
6287
22.-kosong-
Penolong Setiausaha • PSU(R)SN2
6269
23.Cik Fatinurshaira Binti Mohd Yunus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)SN3
fatinurshaira@mohe.gov.my5543
24.Encik Mohamad Izauddin Bin Che Harun
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PPT(R)SN
izauddin@mohe.gov.my*4776
25.Cik Nik Nur Qurratu' Aini Binti Nik Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(R)SN
qurratuaini@mohe.gov.my*4777
SEKSYEN PERANCANGAN
26.YBrs. Dr. Guan Eng Chan
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)P
guan@mohe.gov.my5077
27.Puan Siti Yuslina Binti Yaacob
Pembantu Setiausaha Pejabat • SP(R)P
yuslina@mohe.gov.my5078
UNIT PERANCANGAN PENGAJIAN TINGGI
28.Puan Yahurin Binti Mohd Yassin
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)PT
yahurin@mohe.gov.my5088
29.Puan Hajah Noorma Binti Ismail @ Yusoff
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PT
noorma@mohe.gov.my5093
30.Puan Nor Shahima Binti Othman
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PT1
shahima@mohe.gov.my6916
31.Puan Aidatul Izana Binti Mohd Taha
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PT2
aidatul@mohe.gov.my5104
32.Puan Ramishak Binti Che Hussin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)PT1
ramishak@mohe.gov.my5091
33.Encik Muhammad Sazali Bin Saleh
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)PT2
msazali@mohe.gov.my*4314
34.Cik Nor Huda Binti Kamaruzaman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)PT
nhuda@mohe.gov.my*4313
UNIT PERANCANGAN MODAL INSAN
35.Puan Baizura Binti Mohd Zainon
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)PI
baizura@mohe.gov.my5376
36.Encik Khairiwan Bin Ridzuan Harry
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PI1
khairiwan@mohe.gov.my5069
37.Puan Suhana Binti Baharuddin
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)PI2
hanabaharuddin@mohe.gov.my5106
38.Cik Roshakina Binti Mat Zuki
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI1
roshakina@mohe.gov.my5377
39.Puan Fairus Aini Binti Pairan
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI2
fairus@mohe.gov.my6912
40.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)PI3
41.-kosong-
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)PI
42.Puan Mazalina Binti Ali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)PI1
mazalina@mohe.gov.my5076
43.Cik Aqmar Amanie Binti Azahar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PT(R)PI2
aqmaramanie@mohe.gov.my*4327
UNIT OPERASI STRATEGIK
44.YBrs. Dr. Siti Fazriah Binti Raja Mohamed
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)SO
fazriah@mohe.gov.my5095
45.Encik Mohd Asyraf Bin Md. Sum
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)SO
asyraf@mohe.gov.my5142
46.Puan Nor Liyana Binti Mohd Bokti
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)SO1
liyana@mohe.gov.my5096
47.Encik Samsul Nizam Bin Abd Rahim
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)SO2
snizam@mohe.gov.my5094
48.Puan Afiqah Binti Bakhari
Penolong Setiausaha • PSU(R)SO1
afiqah@mohe.gov.my5368
49.Puan Wan Zutini Binti Zabery
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)SO
zutini@mohe.gov.my5084
50.Cik Nurul Jannah Binti Zulmuji
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)SO2
jannah@mohe.gov.my5100
SEKSYEN PENYELARASAN DASAR
51.YBrs. Dr. Hj Mohd Yussuf Al Fahmey Bin Abdul Rahim
Timbalan Setiausaha Bahagian • TSUB(R)D
myaf@mohe.gov.my5365
52.Puan Puteri Nuur Khadijah Binti Megat Ramli
Setiausaha Pejabat • SP(R)D
puterinuur@mohe.gov.my5366
UNIT PEMANTAUAN DAN SELIAAN
53.Puan Noor Azlin Binti Adnan
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)DM
azlin@mohe.gov.my5079
54.Puan Diana Sim Siew Geok
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DM
dianasim@mohe.gov.my5118
55.Encik Mohammed Arif Ikhwan Bin Zulkhan
Penolong Setiausaha • PSU(R)DM1
arifikhwan@mohe.gov.my5083
56.Puan Nor Siah Binti Omar
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(R)DM
norsiah@mohe.gov.my5367
57.Puan Ruhani Binti Mat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DM
ruhanimat@mohe.gov.my*4294
58.Puan Nurul Baizura Binti Zainuddin
Pembantu Operasi • PO(R)DM
nbaizuraz@mohe.gov.my*4295
59.Puan Siti Basitah Binti Mohamad @ Mat
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSU(R)DM2
sitibasitah@mohe.gov.my6924
UNIT PENYELARASAN KERTAS JEMAAH MENTERI ( Aras 14 )
60.Puan Nursyazlin Binti Nazir
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)DJ
nsyazlin@mohe.gov.my5399
61.Encik Mohd Iqbal Bin Makmor
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DJ
iqbal@mohe.gov.my5394
62.Encik Mohd Nasrul Bin Mohd Nawi
Penolong Setiausaha • PSU(R)DJ
nasrulnawi@mohe.gov.my*4815
63.-kosong-
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DJ
*4287
UNIT KOORDINASI DASAR
64.Puan Ang Li Ling
Ketua Penolong Setiausaha Kanan • KPSUK(R)DD
lilingang@mohe.gov.my5105
65.Encik Abdul Syafiq Bin Abdul Samat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD1
abdsyafiq@mohe.gov.my6525
66.-kosong-
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD2
67.Puan Idayazra Binti Suri
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(R)DD3
idayazra@mohe.gov.my5099
68.Puan Noorezlin Binti Masiran
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DD1
ezlin@mohe.gov.my5119
69.-kosong-
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DD2
UNIT PARLIMEN (urusetia.parlimen@mohe.gov.my)
70.Puan Noridah Binti Lohang
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(R)DP
noridahlohang@mohe.gov.my5087
71.Cik Azzizatul Ain Binti Sabani
Penolong Setiausaha • PSU(R)DP1
azzizatul@mohe.gov.my6909
72.Encik Syed Zahiruddin Bin Wan Alshagaf
Penolong Setiausaha • PSU(R)DP2
zahiruddin@mohe.gov.my5108
73.Cik Che Rosmaradhiah Binti Che Awang
Pegawai Tadbir (SPS) • PSU(R)DP3
rosma@mohe.gov.my5089
74.Cik Norlela Binti Abd Halim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(R)DP
norlela@mohe.gov.my5097
75.Puan Ashmina Binti Mahmud
Pembantu Operasi • PO(R)DP
ashmina@mohe.gov.my5065
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.