Bahagian Sukan
Aras 2, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706141
Faks: 0388706824
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
1.Encik Hazally Bin Jali
Setiausaha Bahagian • SUB(N)
hazally@mohe.gov.my6140
2.Encik Roffelsia Mcneil Bin Raislar
Setiausaha Pejabat • SUP(N)
roffel@mohe.gov.my6141
3.Kosong
Penolong Setiausaha • PSU(N)
06145
4.Encik Abu Kasim Bin Hasan
Penolong Setiausaha • PSU(N)P1
abukasim@mohe.gov.my6143
5.Puan Hajar Binti Hamzah
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • KPT(N)
hajar@mohe.gov.my6139
6.Puan Nur Syaqirah Binti Abdullah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(N)
syaqirah@mohe.gov.my6137
7.Puan Mazurita Binti Pauzi
Pembantu Am Pejabat • PO(N)
mazurita@mohe.gov.my6138
8.Encik Saiful Yazan Bin Abu Hassan
Eksekutif Sukan
yazan@mohe.gov.my6108
9.Puan Zuzilawati Binti Zubir
Eksekutif Sukan
zilawati@mohe.gov.my6453
SEKSYEN PEMBANGUNAN
10.Kosong
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)B
6154
11.Encik Rizam Bin Rahmat
Penolong Setiausaha Kanan • PSUK(N)B
rizam@mohe.gov.my6142
12.Cik Nur Farah Ezzana Binti Mahat
Penolong Setiausaha • PSU(N)B1
ezzana@mohe.gov.my6135
13.Encik Salehudin Bin Mohamed
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B1
salehudin@mohe.gov.my6639
14.Puan Nurulhuda Binti Mohd Akhir
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(N)B2
huda@mohe.gov.my6581
15.Puan Azliza Binti Lokman
Eksekutif Sukan
azlizal@mohe.gov.my6578
16.Puan Andik Norazyanti Binti Matawapa
Eksekutif Sukan
azyanti@mohe.gov.my6563
17.Puan Noor Liyana Binti Abd Yusof
Eksekutif Sukan
nliyana@mohe.gov.my5188
SEKSYEN PENYELARASAN
18.Encik Tony Azman Bin Hassan
Ketua Penolong Setiausaha • KPSU(N)P
tony@mohe.gov.my6153
19.Encik Haron Bin Arip
Pegawai Tadbir (Kontrak)
haron@mohe.gov.my6584
20.Encik Azwan Bin Abdullah
Eksekutif Sukan
azwan@mohe.gov.my6127
21.Puan Nur Aina Binti A. Aziz
Eksekutif Sukan
aina@mohe.gov.my5346
22.Encik Mohamad Iswandi Bin Pudzir
Eksekutif Sukan
iswandi@mohe.gov.my5114
23.Encik Mohd Haniff Bin Abd Razak
Eksekutif Sukan
haniff@mohe.gov.my6454
24.Encik Norhalis Syafik Bin Md Sidek
Eksekutif Sukan
norhalis@mohe.gov.my6580
25.Encik Ahmad Fadhil Bin Mohamad Locman
Eksekutif Sukan
fadhil@mohe.gov.my6455
MAJLIS SUKAN UNIVERSITI MALAYSIA (MASUM)
26.Puan Jamilah Binti Mat Puji
Pegawai Tadbir (Kontrak)
6719
27.Encik Zaran Bin Noh
Eksekutif Sukan
5186
28.Puan Farahiza Binti Razali
Eksekutif Sukan
5185
29.Puan Muna Hafeza Binti Ismail
Eksekutif Sukan
6899
30.Puan Zurina Che Din
Eksekutif Sukan
6259
31.Encik Mohd Shahril Bin Mohd Arshad
Eksekutif Sukan
6146
32.Puan Suhaini Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4783
33.Encik Khairul Azhar Bin Razali
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
4784
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.