Akademi Kepimpinan Pendidikan Tinggi (AKEPT)
Lebuh Enstek, Bandar Enstek
71760 Negeri Sembilan
Tel: 06-797 9400
Faks: 06-799 7440
Bil.NamaEmelTel
(*06)
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Datuk Prof. Dr. Rohana Binti Yusof
Pengarah • P
rohanayusof@mohe.gov.my7979499
2.Puan Umi Kalsum Binti Jamaludin
Setiausaha Pejabat • PA W29
umi@mohe.gov.my7979498
3.Cik Siti Aisha Bt Hashim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
aisha@mohe.gov.my7979441
4.Encik Amirruddinnor Bin Suria
Pembantu Operasi • PO N11
ammiruddinnor@mohe.gov.my7979511
5.Encik Foziman Bin Rosman
Pemandu Kenderaan • PK H11
foziman@mohe.gov.my7979508
CENTRE FOR ACADEMIC LEADERSHIP (CAL)
6.K.o.s.o.n.g
Timbalan Pengarah • TP
@mohe.gov.my7979491
7.Puan Ummi Nadrah Binti Mohd Shah
Setiausaha Pejabat • S/U P N29
nadrah@mohe.gov.my7979490
8.K.o.s.o.n.g
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
@mohe.gov.my7979407
9.Encik Mohd Hafiz Bin Sulaiman
Penolong Pengarah • PP M41
hafiz.sulaiman@mohe.gov.my7979408
10.Encik Muhamad@abd Malik Bin Daud@abd Aziz
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
malikaziz@mohe.gov.my7979409
11.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
@mohe.gov.my7979446
12.Puan Siti Fazlina Nt Mat Nazari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
fazlina@mohe.gov.my7979451
13.Puan Nor Ain Farhanah
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
ainfarhanah@mohe.gov.my7979454
CENTRE FOR TALENT DEVELOPMENT & GOVERNANCE (CTDG)
14.YBrs. Profesor Madya Dr. Ismie Roha Bt Mohamed Jais
Timbalan Pengarah • TP
ismie@mohe.gov.my7979494
15.K.o.s.o.n.g
Setiausaha Pejabat • S/U P N32
@mohe.gov.my7979495
16.Puan Nurnaimah Binti Mohd Zain
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
nurnaimah@mohe.gov.my7979411
17.Encik Mohd Idzamuddin Bin Kalipunya
Penolong Pengarah • PP M44
idzamuddin@mohe.gov.my7979412
18.Cik Nurdayana Binti Abdul Majid
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
nurdayana@mohe.gov.my7979567
19.Cik Intan Nurshafinaz Bt Mohd Johari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
nurshafinaz@mohe.gov.my7979404
20.Puan Yusnita Bt Yaakop
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPT N36
yusnita.yaakop@mohe.gov.my7979446
21.Encik Mohammad Aidil Bin Musa
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
aidil@mohe.gov.my7979448
CENTRE FOR KNOWLEDGE CIRCLE (CKC)
22.Dr. Wan Nur Ibtisam Bt Wan Ismail
Timbalan Pengarah • TP
nuribtisam@mohe.gov.my7979492
23.Puan Fredda Binti Ramlee
Setiausaha Pejabat • S/U P N29
fredda@mohe.gov.my7979493
24.Puan Kunasuntare A/p Purumal
Ketua Penolong Pengarah • KPP M48
kunasuntare@mohe.gov.my7979416
25.Puan Norzihan Binti Abdullah @ Aziz
Penolong Pengarah (SPS) • GRED 41
norzihan@mohe.gov.my7979468
26.Puan Rabbiatul Nur Ain Bt Rosli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
rabbiatul@mohe.gov.my7979418
27.Puan Edda Royana Bt Derihim
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
edda@mohe.gov.my7979566
28.Puan Satora Bt Jaraie
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
satora@mohe.gov.my7979449
29.K.o.s.o.n.g
Pembantu Operasi • PO N11
7979454
PEJABAT PENDAFTAR
30.K.o.s.o.n.g
Pendaftar • PENDAFTAR
@mohe.gov.my7979599
31.Puan Suwaibatul Aslamiah Binti Juhari
Pembantu Setiausaha Pejabat • PEM S/U P N19
suwaibatul@mohe.gov.my7979598
32.Encik Ahmad Shakirin Bin Zainal Abidin
Penolong Pengarah Kanan • PPK M44
shakirin@mohe.gov.my7979417
33.K.o.s.o.n.g
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
@mohe.gov.my7979400
34.Encik Muhammad Shafiq Haiqal Bin Sahran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
haiqal@mohe.gov.my7979433
35.Encik Halim Bin Saien
Penolong Jurutera (Awam) • PJ JA29
halimsaien@mohe.gov.my7979559
36.Puan Zaryatie Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
zaryatie@mohe.gov.my7979452
37.Puan Juliana Binti Ramli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
juliana.ramli@mohe.gov.my7979507
38.Cik Siti Nasuha Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
nasuha@mohe.gov.my7979507
39.Puan Nurul’ Ashikin Bt Md Yunus
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
nurul.ashikin@mohe.gov.my7979510
40.Encik Azhari Bin Ariffin
Pemandu Kenderaan • PK H11
azhari@mohe.gov.my7979508
41.Encik Zulkiffli Bin Ahmad Talib
Pemandu Kenderaan • PK H11
zulkiffli@mohe.gov.my7979508
42.K.o.s.o.n.g
Pemandu Kenderaan • PK H11
7979508
43.Encik Hassim Bin Peno
Pembantu Am Pejabat • PO N11
hassim@mohe.gov.my7979509
Unit Kewangan
44.Puan Sarvina Binti Mohar
Akauntan • AK W44
sarvina@mohe.gov.my7979431
45.Encik Shamsu Bahari Bin Ismail
Penolong Akauntan • PA W29
shamsu@mohe.gov.my7979432
46.Puan Syahmun Bt Mohd Khalil
Penolong Pegawai Tadbir • PPT N29
syahmun@mohe.gov.my7979436
47.Cik Haidar Nor Marinah Binti Mahmud
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
haidar@mohe.gov.my7979434
48.Puan Mastura Binti Mohd Kassim
Pembantu Tadbir (Kewangan) • PT KEW W19
masturakassim@mohe.gov.my7979436
49.Cik Nurul A'ien Binti Muhaimen
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT N19
aien@mohe.gov.my7979437
50.Puan Sadiah Binti Ali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
sadiahali@mohe.gov.my7979510
51.Puan Noor Aeini Bt Sahidan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED N19
aeini@mohe.gov.my7979433
52.Encik Mohamad Hazlan Bin Abd Razak
Pembantu Operasi • PO N11
hazlan@mohe.gov.my7979510
Unit Teknologi Maklumat
53.Puan Norazira Binti Shafiee
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM F29
norazira.shafiee@mohe.gov.my7979575
54.Encik Mohd Fakhrin Bin Mohd Fikri
Juruteknik Komputer • JTK FT19
fakhrin@mohe.gov.my7979585
Unit Khidmat Pelanggan & Media
55.Encik Muhamad Amirulraziq Bin Zainal
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • GRED 41
amirullraziq@mohe.gov.my7979565
56.Encik Mohd Kuizwa Bin Mohd Johari
Penolong Pegawai Penerangan • PPP S29
kuizwa@mohe.gov.my7979565
57.Puan Norlida Binti Nordin
Pegawai Khidmat Pelanggan • PKP N19
norlida@mohe.gov.my7979400
58.Puan Nurul Ain Binti Abdul Majid
Pembantu Operasi • PO N11
ain@mohe.gov.my7979510
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.