Bahagian Peperiksaan dan Penilaian
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919079
Bil.NamaEmelTel
1.Encik Noor Azizan Bin Itam
Pengarah • PENGARAH
nazizan@mohe.gov.my0388919035
2.Puan Yudril Absoro Bt Harun
Setiausaha Pejabat • SU
yudril@mohe.gov.my0388919225
3.Encik Mat Abdul Shukor Bin Abdul Wahab
Ketua Penolong Pengarah • KPP
shukor@mohe.gov.my0388919034
4.Encik Erizman Bin Soib
Penolong Pengarah Kanan • PPK
erizman@mohe.gov.my0388919189
5.Puan Zaidah Binti Mustafa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zaidah@mohe.gov.my0388919075
6.Puan Siti Fadzlina Binti Mohamad Asri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzlina@mohe.gov.my0388919375
7.Encik Mohd Anwar Bin Mohd Yasin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdanwar@mohe.gov.my0388919374
8.Puan Masrulanita Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
masrulanita@mohe.gov.my0388919155
9.Puan Nur Haslinda Binti Mohd Sailan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
haslindas@mohe.gov.my0388919076
10.Puan Suzliana Binti Marsom
Penolong Pengarah • PPK(MEMANGKU)
suzliana@mohe.gov.my0388919077
11.Encik Shahrom Nurrizam Bin Romli
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
nurrizam@mohe.gov.my0388919376
12.Puan Rosazlinda Binti Mohd Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
rosazlinda@mohe.gov.my0388919312
13.Puan Hasnizah Bt Amran
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
hasnizah@mohe.gov.my0388919073
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.