Bahagian Peperiksaan & Penilaian
Aras 6, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388882630
Faks: 0388885634
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Rosli Bin Idris
Pengarah • PENGARAH
rosliidris@mohe.gov.my0388883661
2.Puan Noor Aidawani Binti Ali
Setiausaha Pejabat • SU
aidawani@mohe.gov.my0388882630
Unit Penilaian
3.Encik Mat Abdul Shukor Bin Abdul Wahab
Timbalan Pengarah • TP
shukor@mohe.gov.my0388884058
4.Puan Hasnizah Bt Amran
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
hasnizah@mohe.gov.my0388883015
5.Puan Masrulanita Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
masrulanita@mohe.gov.my0
6.Encik Suhalil Bin Omar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suhalil@mohe.gov.my0388882899
7.Puan Nur Izdiha Binti Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
izdiha@mohe.gov.my0388882880
8.Puan Rosazlinda Binti Mohd Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
rosazlinda@mohe.gov.my0388882821
9.Encik Shahrom Nurrizam Bin Romli
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
nurrizam@mohe.gov.my0388884237
10.Puan Zaidah Binti Mustafa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zaidah@mohe.gov.my0388883732
11.Puan Nurul Zaitul Aizan Binti Mohamad Jahis
Penolong Pengarah • PP
zaitulaizan@mohe.gov.my0388882832
Unit Pengiktirafan PSH
12.Puan Norzila Binti Abdul Razak
Timbalan Pengarah • TP
norzila@mohe.gov.my0388887787
13.Puan Aida Normardiana Binti Ayob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
aidanormardiana@mohe.gov.my0388883017
14.Puan Khairun Nisa Binti Azimi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nisa.azimi@mohe.gov.my0388882771
15.Puan Roazliza Binti Baharin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roazliza@mohe.gov.my0388883018
16.Kosong
Penolong Pengarah • PP
-@mohe.gov.my0
Unit Data & Pensijilan
17.Encik Aziz Zuddin Bin Othman
Timbalan Pengarah • TP
azizzuddin@mohe.gov.my0
18.Encik Erizman Bin Soib
Penolong Pengarah Kanan • PPK
erizman@mohe.gov.my0
19.Encik Mohd Anwar Bin Mohd Yasin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdanwar@mohe.gov.my0388883104
20.Encik Mohd Sharifuddin Bin Zulkifli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdsharifuddin@mohe.gov.my0
21.Puan Nur Haslinda Binti Mohd Sailan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
haslindas@mohe.gov.my0388883161
22.Puan Siti Fadzlina Binti Mohamad Asri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzlina@mohe.gov.my0
23.Puan Puan Nabihan Binti Mohd Hamid
Penolong Pengarah • PP
nabihan@mohe.gov.my0388882906
Unit Pentadbiran
24.Puan Norshiha Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
norshiha@mohe.gov.my0388882949
25.Puan Mazlina Bt Mustapah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mazlinamustapah@mohe.gov.my0
26.Encik Muhammad Hafiz Bin Kamaru-niza
Pembantu Tadbir • PT(P/O)
-@mohe.gov.my0388882949
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.