Bahagian Peperiksaan
Aras 4, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919079
Bil.NamaEmelTel
1.Tuan Haji Rosli Bin Idris
Pengarah • PENGARAH
rosliidris@mohe.gov.my0388883661
2.Puan Yudril Absoro Bt Harun
Setiausaha Pejabat • SU
yudril@mohe.gov.my0388919225
3.Encik Aziz Zuddin Bin Othman
Ketua Penolong Pengarah • KPP
azizzuddin@mohe.gov.my0
4.Encik Mat Abdul Shukor Bin Abdul Wahab
Ketua Penolong Pengarah • KPP
shukor@mohe.gov.my0388919034
5.Puan Norzila Binti Abdul Razak
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
norzila@mohe.gov.my0388887787
6.Puan Nurul Zaitul Aizan Binti Mohamad Jahis
Penolong Pengarah • PP
zaitulaizan@mohe.gov.my0388882519
7.Puan Zaidah Binti Mustafa
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zaidah@mohe.gov.my0388919075
8.Puan Nur Izdihar Binti Sulaiman
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
9.Encik Shahrom Nurrizam Bin Romli
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
nurrizam@mohe.gov.my0388919376
10.Puan Rosazlinda Binti Mohd Ishak
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
rosazlinda@mohe.gov.my0388919312
11.Puan Hasnizah Bt Amran
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
hasnizah@mohe.gov.my0388919073
12.Puan Masrulanita Binti Mohamed
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
masrulanita@mohe.gov.my0388919155
13.Encik Suhalil Bin Omar
Penolong Pengarah Kanan • PPK
suhalil@mohe.gov.my0388882899
14.Encik Erizman Bin Soib
Penolong Pengarah Kanan • PPK
erizman@mohe.gov.my0388919189
15.Puan Siti Fadzlina Binti Mohamad Asri
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fadzlina@mohe.gov.my0388919375
16.Encik Mohd Anwar Bin Mohd Yasin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdanwar@mohe.gov.my0388919374
17.Puan Nur Haslinda Binti Mohd Sailan
Penolong Pengarah Kanan • PPK(MEMANGKU)
haslindas@mohe.gov.my0388919076
18.Encik Mohd Sharifuddin Bin Zulkifli
Penolong Pengarah Kanan • PPK
mohdsharifuddin@mohe.gov.my0388883018
19.Puan Puan Nabihan Binti Mohd Hamid
Penolong Pengarah • PP
nabihan@mohe.gov.my0388882906
20.Puan Khairun Nisa Binti Azimi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nisa.azimi@mohe.gov.my0388882771
21.Puan Roazliza Binti Baharin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roazliza@mohe.gov.my0388919069
22.Puan Aida Mardiana Binti Ayob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
-@mohe.gov.my0
23.Encik Mohd Shukri Bin Hj Mohd Arom
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
shukri@mohe.gov.my0388919050
24.Puan Mazlina Bt Mustapah
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
mazlinamustapah@mohe.gov.my0388882527
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.