Bahagian Dasar
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919314
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Mohd Rashahidi @ Rusdi Bin Mohamood
Pengarah • PENGARAH
mohdrashahidi@mohe.gov.my0388919216
2.Puan Nor Hasmaniza Binti Ahmad
Setiausaha Pejabat • PA
hasmaniza@mohe.gov.my0388919217
Unit Dasar
3.Encik Megat Nabil Mohsin Bin Megat Mohd Nor
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
megatnabil@mohe.gov.my0388919215
4.Puan Masimawati Bt Abdul Latif
Penolong Pengarah Kanan • PPK
masimawati@mohe.gov.my0388919294
5.Encik Mohd Hashim Bin Ashaari
Penolong Pengarah • PP
hashim.ashaari@mohe.gov.my0388919047
Unit Diseminasi Dasar
6.Puan Mazillah Azleen Binti Mazlan
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
mazillah@mohe.gov.my0388919214
7.Puan Siti Norhidayati Bt Kamsari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitikamsari@mohe.gov.my0388919290
8.Puan Roszita Bt Shamsuddin
Penolong Pengarah Kanan • PPK
roszita@mohe.gov.my0388919293
Unit Strategik
9.Dr. Wan Nor Aishah Binti Wan Omar
Ketua Penolong Pengarah • KPP
wannoraishah@mohe.gov.my0388919112
10.Cik Umi Syahidah Bt Anuari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
umianuari@mohe.gov.my0388919048
11.Puan Agalita Anak Joseph
Penolong Pengarah • PP
agalita@mohe.gov.my0388919367
Unit Pengurusan Prestasi Politeknik
12.Cik Harlina Bt Nordin
Ketua Penolong Pengarah • KPP
harlina@mohe.gov.my0388919018
13.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah • PPK
-@mohe.gov.my0388919282
14.Encik Fauzul Azhan Bin Abdul Aziz
Penolong Pengarah Kanan • PPK
fauzul@mohe.gov.my0388919287
15.Puan Raudyah Binti Md Tap
Penolong Pengarah Kanan • PPK
raudyah@mohe.gov.my0388919273
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.