Bahagian Koordinasi TVET
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919314
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Mohd Rashahidi @ Rusdi Bin Mohamood
Pengarah • PENGARAH
mohdrashahidi@mohe.gov.my0388887566
2.Puan Nor Hasmaniza Binti Ahmad
Setiausaha Pejabat • PA
hasmaniza@mohe.gov.my0388887199
Unit Dasar
3.Encik Hisamudin Bin Mohd Tamim
Timbalan Pengarah • TP
hisamudin@mohe.gov.my0388882201
4.Puan Masimawati Bt Abdul Latif
Ketua Penolong Pengarah • KPP
masimawati@mohe.gov.my0388887677
5.Encik Ilyas Bin Mohd Nawi
Penolong Pengarah Kanan • PPK
ilyas@mohe.gov.my0388883150
6.Encik Mohd Hashim Bin Ashaari
Penolong Pengarah • PP
hashim.ashaari@mohe.gov.my0388883150
7.Puan Agalita Anak Joseph
Penolong Pengarah • PP
agalita@mohe.gov.my0388883150
Unit Strategik
8.Puan Mazillah Azleen Binti Mazlan
Timbalan Pengarah • TP
mazillah@mohe.gov.my0388882202
9.Puan Siti Norhidayati Bt Kamsari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitikamsari@mohe.gov.my0388882168
10.Puan Megawati Binti Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
megawati@mohe.gov.my0388883012
11.Encik Mohd Norhisham Bin Dollah
Penolong Pengarah • PP
mnorhisham@mohe.gov.my0388882517
Unit Pengantarabangsaan
12.Cik Ngah Fadzilah Binti Abdul Jalil
Timbalan Pengarah • TP
fadzilah@mohe.gov.my0388883077
13.Cik Umi Syahidah Bt Anuari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
umianuari@mohe.gov.my0388882486
14.Cik Zarina Binti Zaini
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zarinazaini@mohe.gov.my0388882486
Unit Data & Diseminasi
15.Dr. Wan Nor Aishah Binti Wan Omar
Timbalan Pengarah • TP
wannoraishah@mohe.gov.my0388882822
16.Puan Jamila Binti Saad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
jamilasaad@mohe.gov.my0
17.K.o.s.o.n.g
Penolong Pengarah Kanan • PPK
@mohe.gov.my0388882570
18.Encik Mohd Hafizuddin Bin Ismail
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
mhafizuddin@mohe.gov.my0388883150
Unit Pentadbiran
19.Puan Junainah Bt Paiman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
junainah@mohe.gov.my0388882773
20.Puan Roslinda Bt Nayan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
roslindanayan@mohe.gov.my0388882773
21.Puan Hamiza Bt Mohamed Hamidi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hamiza@mohe.gov.my0388882773
22.Puan Puteri Eza Fazlina Bt Megat Nuruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
puterieza@mohe.gov.my0388882773
23.Puan Nor Azlina Bt Misnan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azlinamisnan@mohe.gov.my0388882773
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.