Bahagian Koordinasi TVET
Aras 3, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62100 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919314
Bil.NamaEmelTel
1.Dr. Mohd Rashahidi @ Rusdi Bin Mohamood
Pengarah • PENGARAH
mohdrashahidi@mohe.gov.my0388919216
2.Puan Nor Hasmaniza Binti Ahmad
Setiausaha Pejabat • PA
hasmaniza@mohe.gov.my0388919217
3.Dr. Wan Nor Aishah Binti Wan Omar
Ketua Penolong Pengarah • KPP
wannoraishah@mohe.gov.my0388919112
4.Puan Mazillah Azleen Binti Mazlan
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
mazillah@mohe.gov.my0388919214
5.Encik Hisamudin Bin Mohd Tamim
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK
hisamudin@mohe.gov.my0388882201
6.Cik Ngah Fadzilah Binti Abdul Jalil
Ketua Penolong Pengarah • KPP
fadzilah@mohe.gov.my0388883077
7.Puan Masimawati Bt Abdul Latif
Ketua Penolong Pengarah • KPP
masimawati@mohe.gov.my0388919294
8.Puan Agalita Anak Joseph
Penolong Pengarah • PP
agalita@mohe.gov.my0388919367
9.Cik Umi Syahidah Bt Anuari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
umianuari@mohe.gov.my0388919048
10.Puan Siti Norhidayati Bt Kamsari
Penolong Pengarah Kanan • PPK
sitikamsari@mohe.gov.my0388919290
11.Puan Megawati Binti Muhamad
Penolong Pengarah Kanan • PPK
megawati@mohe.gov.my0388882667
12.Puan Zarina Binti Zaini
Penolong Pengarah Kanan • PPK
zarinazaini@mohe.gov.my0388885771
13.Encik Mohd Hashim Bin Ashaari
Penolong Pengarah • PP
hashim.ashaari@mohe.gov.my0388919047
14.Cik Nabil Binti Yaacob
Penolong Pengarah Kanan • PPK
nabil@mohe.gov.my0388882880
15.Encik Mohd Nasrul Hakim Bin Zulfahmy
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
nasrulhakim@mohe.gov.my0388883155
16.Puan Junainah Bt Paiman
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PTPO
junainah@mohe.gov.my0388919266
17.Puan Roslinda Bt Nayan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
roslindanayan@mohe.gov.my0388919280
18.Puan Nor Azlina Bt Misnan
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azlinamisnan@mohe.gov.my0388919370
19.Puan Puteri Eza Fazlina Bt Megat Nuruddin
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
puterieza@mohe.gov.my0388919281
20.Puan Hamiza Bt Mohamed Hamidi
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hamiza@mohe.gov.my0388919130
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.