Unit Komunikasi Korporat
Aras 3, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706000
Faks: 0388706885
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
SEKSYEN HAL EHWAL KORPORAT
1.Tuan Haji Suwadi Bin Haji Guliling
Ketua Seksyen Hal Ehwal Korporat • KSHEK (I)
suwadi@mohe.gov.my6274
2.Puan Nur Emieliana Binti Ishak
Pegawai Perhubungan Awam • PPA(I)K
emieliana@mohe.gov.my6291
3.Puan Adawiyah Binti Othman
Penolong Pegawai Perhubungan Awam Kanan • PPPAK(I)K
adawiyah@mohe.gov.my5412
4.Encik Mohd Fauzan Bin Abu Hassan
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)K
fauzan@mohe.gov.my6278
5.Encik Mohd Khairi Bin Hasan
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
khairi@mohe.gov.my6282
6.Puan Noorjanah Binti Rusli
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP
noorjanah@mohe.gov.my6268
7.Puan Norasikin Bt Khalid
Pereka • PEREKA (I)K
norasikink@mohe.gov.my5523
8.Kosong
Jurufoto • JURUFOTO
6272
MEDIA BAHARU
9.Encik Muhmmad Izzuddin Bin Abdul Razak
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BAHARU
6272
10.Cik Noor Izzati Binti Sabri
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEGAWAI MEDIA BARU
noorizzatisabri@gmail.com6272
SEKSYEN PERHUBUNGAN AWAM DAN KHIDMAT PELANGGAN
11.YBhg. Datin Salehah Binti Abdull Hak
Ketua Seksyen Perhubungan Awam Dan Khidmat Pelanggan • KSPAKP(I)
salehah@mohe.gov.my6266
12.Puan Nor Afrida Binti Mohd Noor
Pegawai Tadbir (Kontrak) • PSU
afrida@mohe.gov.my6247
13.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir Kanan • PPTK(I)K
6290
14.Puan Mazaitul Azwa Binti Abdullah
Penolong Pegawai Perhubungan Awam • PPPA(I)
mazaitulazwa@mohe.gov.my6277
15.Cik Nor Azalia Binti Mohd Alias
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PEMBANTU TADBIR
azalia@mohe.gov.my6926
16.Puan Nur Nieriliani Atia Bt Mohd Zaini
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • TELEFONIS
3202
17.Cik Nur Farahanim Binti Arman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • TELEFONIS
PENTADBIRAN
18.Encik Mohd Nasir Bin Abdul Rahman
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(I)KP
nasirar@mohe.gov.my6281
19.Puan Julaila Binti Zinal
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(I)KP1
julaila@mohe.gov.my6275
20.Encik Mohd Fairuf Azrin Bin Mokhtar
Pembantu Operasi • PAP(I)K
azrin@mohe.gov.my6926
21.Puan Nur Suhada Binti Sulaiman
Pembantu Operasi • PAP(I)KP
suhada@mohe.gov.my4164
22.Encik Mohamad Nizam Bin Mohamad Noh
Pemandu Kenderaan • PEMANDU
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.