Pejabat Timbalan Ketua Pengarah (Strategik)
Aras 5, Galeria PjH, Jalan P4w, Persiaran Perdana, Presint 4
62570 W.P. Putrajaya
Tel: 0388919000
Faks: 0388919300
Bil.NamaEmelTel
1.K.o.s.o.n.g
Timbalan Ketua Pengarah • TKP
-@mohe.gov.my0388919004
2.Puan Anis Suriati Bt Bukhari
Setiausaha Pejabat • PA
anissuriati@mohe.gov.my0388919013
Unit Teknologi Maklumat
3.Cik Farisah Binti Mohd Fadzli
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM
farisah@mohe.gov.my0388919148
Unit Pentadbiran
4.Puan Junainah Bt Paiman
Ketua Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • CC
junainah@mohe.gov.my0388919266
5.Puan Siti Hawiza Bt Shamsuddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hawiza@mohe.gov.my0388919040
6.Puan Roslinda Bt Nayan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
roslindanayan@mohe.gov.my0388919280
7.Puan Puteri Eza Fazlina Bt Megat Nuruddin
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
puterieza@mohe.gov.my0388919281
8.Puan Nor Azlina Bt Misnan
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
azlinamisnan@mohe.gov.my0388919370
9.Puan Hamiza Bt Mohamed Hamidi
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT (P/O)
hamiza@mohe.gov.my0388919130
10.Puan Mazzira Binti Md Sidek
Pembantu Operasi • PO
mazzira@mohe.gov.my0388919357
11.Puan Redzaney Bt Mohd Redzuan
Pembantu Operasi • PO
redzaney@mohe.gov.my0388919250
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.