Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5,
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388704070
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@mohe.gov.my6960
2.Puan Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif@mohe.gov.my6961
UNIT PENYELARASAN DAN KHIDMAT SOKONGAN (UPKS)
3.Puan Wan Nor 'ain Binti Wan Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UPKS
wnorain@mohe.gov.my6966
4.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI) UPKS
nursuzanna@mohe.gov.my6976
5.Puan Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI) UPKS
hidayahazri@mohe.gov.my6977
6.Puan Roshaizasafalrina Binti Mohamad Radzali
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UPKS
ros@mohe.gov.my4583
7.Puan Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPKS
noorhazila@mohe.gov.my6965
8.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Am Pejabat • PAP(BPKI) UPKS
saifulnizam@mohe.gov.my4582
UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN (R&D)
9.Kosong
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI)R&D
6970
10.Puan Punithavalli A/p Marimuthu
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI)R&D
punithavalli@mohe.gov.my6979
11.Puan Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D1
sfazlina@mohe.gov.my6959
12.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D
salfarienna@mohe.gov.my6972
13.Puan Norhana Binti Ramli
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D
norhana@mohe.gov.my4573
14.Puan Azliza Binti Murad
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D
azlizam@mohe.gov.my4572
15.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D
zulaihaj@mohe.gov.my6973
16.Encik Abdullah Munir Bin Roslan
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) R&D
munir@mohe.gov.my4571
17.Encik Ahmad Hafriz Bin Ayob
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41(BPKI)R&D1
rndbpki@mohe.gov.my4575
18.Cik Zafirah Binti Ramli
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI)R&D2
rndbpki@mohe.gov.my4574
19.Puan Ayuzliza Binti Zakaria
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D1
ayuzliza@mohe.gov.my6974
20.Cik Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D2
asiah@mohe.gov.my6975
UNIT KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN (RU,MyLAB,HEPS)
21.Cik Norlizawaty Binti Abdu Samad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI) UKP
norlizawaty@mohe.gov.my6952
22.Puan Zakiah Binti Ahmad@ Ahmaddiah
Penolong Pengarah Kanan • PPK(BPKI) UKP
zakiaha@mohe.gov.my6957
23.Encik Lim Ket Foo
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UKP RU1
ketfoo@mohe.gov.my6953
24.Cik Norhin Yanti Binti Zainal
Pegawai Tadbir (Kontrak) • N41 (BPKI) UKP RU2
hinyanti@mohe.gov.my6955
25.Puan Rosmarlili Binti Awang
Pegawai Tadbir (Kontrak) • N41 (BPKI) UKP HEPS
rosmarlili@mohe.gov.my6954
26.Cik Norhaizal Binti Sidid Omar
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) UKP
norhaizal@mohe.gov.my4578
27.Puan Juhezrin Elianie Binti Che Nawi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) UKP
juhezrin@mohe.gov.my4580
28.Encik Muhammad Farid Bin Azimi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) UKP
rubpki@mohe.gov.my4579
29.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
nsalwani@mohe.gov.my4568
30.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
juita@mohe.gov.my6956
UNIT PUSAT KECEMERLANGAN (CoE)
31.Encik Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI) COE
chandran@mohe.gov.my6958
32.Puan Syafinas Binti Raman
Penolong Pengarah • PP(BPKI) COE1
syafinas@mohe.gov.my6967
33.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI)COE2
ainidayana@mohe.gov.my6962
34.Cik Nurul Faseha Binti Tumiran
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27(BPKI) COE
coebpki@mohe.gov.my4577
35.Encik Mohd Amirul Asraf Bin Othman
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N27 (BPKI) COE
coebpki@mohe.gov.my4579
36.Cik Nabilah Binti Johari
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) COE
nabilah@mohe.gov.my6963
UNIT DANA KHAS DAN PROMOSI (UDKP)
37.YBrs. Dr. Faizah Binti Shaari
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK(BPKI) UDKP
faizahs@mohe.gov.my6970
38.Encik Teo Woo Ken
Penolong Pengarah • PP(BPKI) UDKP
teowooken@mohe.gov.my6971
39.Cik Nur Farahin Fazira Binti Mohd Munim
Pegawai Tadbir (Kontrak) • RO (BPKI) UDKP
fazira@mohe.gov.my6968
40.Puan Seri Mutiara Binti Mohamad Hawari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH N41 (BPKI) UDKP
serimutiara@mohe.gov.my4570
41.Puan Syahriah Binti Shahar
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UDKP
syahriah@mohe.gov.my6964
42.Cik Melisa Binti Mohd Zaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UDKP
melisa@mohe.gov.my6969
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.