Bahagian Perancangan Kecemerlangan IPT
Aras 7, No. 2, Menara 2, Jalan P5/6, Presint 5
62200 W.P. Putrajaya
Tel: 0388706961
Faks: 0388706867
* Bagi no. sambungan, sila buat panggilan ke 03 88706000 dan maklumkan no. sambungan yang berkenaan.
Bil.NamaEmelTel
(*8870)
PEJABAT PENGARAH
1.YBhg. Prof. Dr. Raha Binti Haji Abdul Rahim
Pengarah • P (BPKI)
raha@mohe.gov.my6960
2.Puan Noor Hanif Binti Mohamad Shobri
Setiausaha Pejabat • SU(BPKI)
noorhanif@mohe.gov.my6961
UNIT PENYELARASAN DAN KHIDMAT SOKONGAN (UPKS)
3.Puan Wan Nor'ain Binti Wan Mohd Salleh
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UPKS
wnorain@mohe.gov.my6966
4.Cik Nur Suzanna Binti Awang
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat • PPTM(BPKI) UPKS
nursuzanna@mohe.gov.my6976
5.Puan Nur Hidayah Binti Azri
Penolong Pegawai Tadbir • PPT(BPKI) UPKS
hidayahazri@mohe.gov.my6977
6.Cik Siti Nor Raihan Binti Azahari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UPKS
bpki@mohe.gov.my4578
7.Puan Noor Hazila Binti Mohd Noor
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UPKS
noorhazila@mohe.gov.my6965
8.Encik Saiful Nizam Bin Abdullah
Pembantu Operasi • PO (BPKI) UPKS
saifulnizam@mohe.gov.my4582
UNIT KECEMERLANGAN PENYELIDIKAN (RU,MyLAB,HEPS)
9.Puan Norlizawaty Binti Abdu Samad
Ketua Penolong Pengarah Kanan • KPPK (BPKI) UKP
norlizawaty@mohe.gov.my6952
10.Encik Lim Ket Foo
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UKP RU
ketfoo@mohe.gov.my6953
11.Kosong
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) UKP
6957
12.Cik Nurul Nadheerah Binti Baharudin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UKP HEPS
nadheerah@mohe.gov.my6954
13.Cik Khairun Nisa' Binti Ahmad
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UKP RU
nisaahmad@mohe.gov.my6955
14.Encik Muhamad Hafizzudin Bin Hasan
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
rubpki@mohe.gov.my4568
15.Cik Maizatul Idawiyah Binti Marzuki
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
rubpki@mohe.gov.my4580
16.Encik Abdul Zuhaily Bin Nasir
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UKP
mylabbpki@mohe.gov.my4579
17.Puan Nik Salwani Idura Binti Ibrahim
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
nsalwani@mohe.gov.my4581
18.Puan Juita Binti Baba
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UKP
juita@mohe.gov.my6956
UNIT PENGURUSAN PENYELIDIKAN (R&D)
19.Puan Siti Fazlina Binti Mohd Sani
Penolong Pengarah Kanan • PPK (BPKI) R&D
sfazlina@mohe.gov.my6959
20.Cik Putri Najla Sabihah Binti Megat Khushari
Penolong Pengarah • PP (BPKI)R&D
putri@mohe.gov.my6973
21.Puan Nur Salfarienna Binti Haji Sikari
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
salfarienna@mohe.gov.my6972
22.Kosong
Penolong Pengarah • PP(BPKI) R&D
23.Puan Norhana Binti Ramli
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
norhana@mohe.gov.my4573
24.Puan Zulaiha Binti Jamaludin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
zulaihaj@mohe.gov.my4576
25.Puan Nuraini Binti Khatimin
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
nuraini@mohe.gov.my4572
26.Encik Mohamad Tarmizi Bin Ramlee
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
tarmizi@mohe.gov.my4571
27.Puan Nur Farahin Fazira Binti Mohd Munim
Penolong Pengarah • PP (BPKI) R&D
fazira@mohe.gov.my6968
28.Encik Alireza Bin Ibrahim
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) R&D
alireza@mohe.gov.my4574
29.Encik Nor Hakimy Bin Nordin
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) R&D
rndbpki@mohe.gov.my4575
30.Puan Asiah Binti Mamat
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D
asiah@mohe.gov.my6975
31.Puan Melisa Binti Mohd Zaid
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI)R&D
melisa@mohe.gov.my6974
32.Puan Naimah Binti Ab. Latif
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) R&D
naimah@mohe.gov.my6969
UNIT PUSAT KECEMERLANGAN (CoE)
33.Encik Chandran A/l Sundaraj
Ketua Penolong Pengarah • KPP (BPKI) COE
chandran@mohe.gov.my6958
34.Puan Aini Dayana Binti Md. Ali
Penolong Pengarah • PP (BPKI)COE
ainidayana@mohe.gov.my6962
35.Cik Noor Hamizah Binti Abu Talib
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) COE
coebpki@mohe.gov.my4585
36.Encik Khairul Ebrahim Bin Mohd Zawawi
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) COE
coebpki@mohe.gov.my4577
37.Puan Madiha Binti Mohd. SubriĀ 
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) COE
madihasubri@mohe.gov.my6963
UNIT PROMOSI (UP)
38.Kosong
Ketua Penolong Pengarah • KPP(BPKI) UP
6979
39.Cik Nur Syuhada Binti Abd Razak
Penolong Pengarah • PP (BPKI) UP
nsyuhada@mohe.gov.my6971
40.Puan Seri Mutiara Binti Mohamad Hawari
Pekerja Sambilan Harian (PSH) • PSH (BPKI) UP
serimutiara@mohe.gov.my4570
41.Kosong
Penolong Pegawai Tadbir • PPT (BPKI) UP
42.Encik Syed Hafiz Bin Ismail
Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi) • PT(BPKI) UP
syedhafiz@mohe.gov.my6964
Kembali Ke Atas
 TIDAK DIBENARKAN menggunakan maklumat ini untuk tujuan pengiklanan, pemasaran dan penjualan produk dan perkhidmatan serta menyebar maklumat pegawai TANPA KEBENARAN.